Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Све да и ебам на глуоаава игра. Ливерпул без ниедна измена пола тим 80% фитнес ме тепа без проблем без една шанс за моиве скотови од втор тим. Мрш ти ебам глупата игра, коларив и кутињо ќе умрат на терен ама битно газат против одморени играчи. Пу све да им ебам на тие што ја смисливе скриптава.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Све да и ебам на глуоаава игра. Ливерпул без ниедна измена пола тим 80% фитнес ме тепа без проблем без една шанс за моиве скотови од втор тим. Мрш ти ебам глупата игра, коларив и кутињо ќе умрат на терен ама битно газат против одморени играчи. Пу све да им ебам на тие што ја смисливе скриптава.
Ne tepa onoj so odmoreni, nego so pokvalitetni bajo moj.:D
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Jako motivirani se. :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Како ќе го сркнам од Бенфика утревечер. :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.910
Поени од реакции
84.317
Ne napraviv zameni poslednive dve nedeli, zaboraviv na kupot i sea mrtvi mi se ama pak se taka tepav na srekja. :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ти реков ја мајндгејмс ми правиш :D
Паднат ми е психички тимов, презаситен е :/
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Све да и ебам на глуоаава игра. Ливерпул без ниедна измена пола тим 80% фитнес ме тепа без проблем без една шанс за моиве скотови од втор тим. Мрш ти ебам глупата игра, коларив и кутињо ќе умрат на терен ама битно газат против одморени играчи. Пу све да им ебам на тие што ја смисливе скриптава.
Ок ок ок. Поучен од минатата недела сега против бенфика излегов со прв тим. Нели не е толку битен фитнесот ако е над 85%. Курац мој не е битен. @dragonsky со непостоечки резерви играчи ме тепаше 2-0. Сега ем мртви ми се играчите, ем испаднав од двата купа. Све да си ебам.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.910
Поени од реакции
84.317
Ок ок ок. Поучен од минатата недела сега против бенфика излегов со прв тим. Нели не е толку битен фитнесот ако е над 85%. Курац мој не е битен. @dragonsky со непостоечки резерви играчи ме тепаше 2-0. Сега ем мртви ми се играчите, ем испаднав од двата купа. Све да си ебам.
upload_2017-4-19_18-17-13.png

Пола од овие ми се прв тим мене :D

Ханда, Срна, Рохо, Пици, Сане, Хернандез :D

Со таа разлика што нели рефреширам тим цлео време :D
Ете ако ти е утеха :D


Плус имаше ти црвен така да и до тоа може да е, јас од слободен удар дадов гол.......................а и реално подобар менаџер сум и со втор тим те тепам hehehehe get rekt scrub[DOUBLEPOST=1492618710][/DOUBLEPOST]Коста му е напаѓач :pos:

Ако според логиката на МанУтдЧемпионс играчите во вистински живот како играат така играат и во играва.....онда мојов тим реално е и бољи дури би рекол..
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Englez Klip4e u gz praen ko i sekoj englez, Tijago koj nkad ne promasil penal na igrava sea promasuva.:place::place::place::place::place::tapp::(
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Абе дај кој е со Милан нека игра озбилно или ќе го зеам клубот доека не дојде некој шо сака сериозно да игра.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.910
Поени од реакции
84.317
Знам дека нема врска и дека е тоа да те натераат да платиш....али можеле барем да се обидат прибилижно реален меч енџин да има ЛШ
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
upload_2017-4-25_23-26-19.png

Еве зошто не освојувам титули. Го заборавам тимот и најдобрите играчи вадат десетки во небитни купови и рушат рекорди, и после во лига умираат на терен :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom