Skopje East Gate

Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.098
Поени од реакции
38.106
Не е толку скапо киното, највеќе 500-600 ден во БГ.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.588
Поени од реакции
46.590

Донев

На одмор
Член од
9 мај 2008
Мислења
32.719
Поени од реакции
46.738
Го апдејтирале сајтот со повеќе инфо, се активирале и на социјалните мрежи
Гледам најавуваат модерно кино со капацитет од 1100 луѓе
На претходната слика јасно пишува IMAX. Сега...

1600427813139.png

:D
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.733
Поени од реакции
3.310
Кој би сакал да живее и работи на најзагаденото место во градот...o_O
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
32.951
Поени од реакции
48.912
Кој би сакал да живее и работи на најзагаденото место во градот...o_O
Некој кој моментално живее во Гњилане?
Автоматски споено мислење:

Инаку, што ќе му е саем на град од скоро милион луѓе?

Стадион и сала, како и базен, исто така претставуваат недоходовно зафатен простор. Недоходовно за урбаната мафија, односно власта.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom