Serie A 2023/24

И Скудетото оди кај...


  • Вкупно гласачи
    133
  • Гласањето е завршено на .

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.846
Поени од реакции
8.693
Не јади гомна :kafence:

Баш ова сакав да му го пратам, ама еве и да отиде во Интер ќе си стојам на тоа дека здрав Смолинг од лани и полани е повеќе од солиден централен бек. Оваа година го изедоа повредите и проблемот е што веќе е во изминати години
Hall. Hall of fame.
И ја глуп, чувам деца како сладоледџијата, жив ненаспан, ќе дискутирам со syn за ачерби
 
Последно уредено:

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.846
Поени од реакции
8.693
Јака изјава нема што :)

️ Szczęsny:

“U Juventusu mi je Buffon, jedan od najboljih golmana ikada, bio rezerva. U Romi je Alison, trenutno jedan od najboljih, takođe bio moja rezerva.

Došao sam do zaključka da sam ja najbolji golman na svetu, a možda i u istoriji. ”
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.644
Поени од реакции
81.676
Јака изјава нема што :)

️ Szczęsny:

“U Juventusu mi je Buffon, jedan od najboljih golmana ikada, bio rezerva. U Romi je Alison, trenutno jedan od najboljih, takođe bio moja rezerva.

Došao sam do zaključka da sam ja najbolji golman na svetu, a možda i u istoriji. ”

Заебанција му е изјавата, често се шегува на интервјуа Шчезни...не е Чалханоглу тип на човек со големо его.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.846
Поени од реакции
8.693
Заебанција му е изјавата, често се шегува на интервјуа Шчезни...не е Чалханоглу тип на човек со големо его.
Таман си е, предпоставував дека се зеза :)
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.644
Поени од реакции
81.676
WTF, сега прочитав подетално, го фатиле како се кладел во период од Август до Октомври 2023... Братот во ист ден одел во полициска станица на испрашување за кладењето, па измеѓу паузи си пишувал тикети :pos:

Не бе, не се здрави жими се :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom