Serie A 2023/24

И Скудетото оди кај...


  • Вкупно гласачи
    133
  • Гласањето е завршено на .

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.757
Поени од реакции
34.276
Шо е финтата со црвената линија на фацата?
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
2.971
Поени од реакции
4.660
Кампања за подигање на свеста за борба против насилството врз жените.
Да црвената линија на образот на Побега ќе го спречи Луиџи вечер да не ја шамара жена му.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.689
Поени од реакции
8.456
Со Алегри како тренер, многу е низок критериумот за убав фудбал за око. Првото полувреме реално и личеше на нешто…
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.286
Поени од реакции
7.378
Алал да му е на Алегри со каков тим вади резултати и е на второ место...

Да го имаше тимот на Интер до сеа ќе бегаше 10 бода.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom