Serie A 2023/24

И Скудетото оди кај...


  • Вкупно гласачи
    133
  • Гласањето е завршено на .

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.918
Поени од реакции
35.248
Шо е финтата со црвената линија на фацата?
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.192
Поени од реакции
5.056
Кампања за подигање на свеста за борба против насилството врз жените.
Да црвената линија на образот на Побега ќе го спречи Луиџи вечер да не ја шамара жена му.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.791
Поени од реакции
8.877
Со Алегри како тренер, многу е низок критериумот за убав фудбал за око. Првото полувреме реално и личеше на нешто…
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.307
Поени од реакции
7.442
Алал да му е на Алегри со каков тим вади резултати и е на второ место...

Да го имаше тимот на Интер до сеа ќе бегаше 10 бода.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom