Serie A 2019/2020

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    122
  • Гласањето е завршено на .
Член од
10 август 2011
Мислења
1.271
Поени од реакции
3.665
Ок биле сега,а кога нема да свирне против Јуве пенал 5 страни тука одма и како +10 бода од судии до сега. Договорете се следниот пат, а не падобранците да ги активирате тука, а сигурно не ни го следат интер колку што напињаат тука. Ваквите "грешки" не ги запоставувајте друг пат кога се во полза на вашиот поштен тим. :)
Во колено му удира топката на Сенси, со рака целосно прилепена до тело. Де Лихт против Торино играше со рака, додека раката му беше 10-ина сантиметри одвоена од телото и играч на Торино што ја чекаше топката позади него.
Не знам зошто само се глупирате со сила. Исто како со фаулот на Запата врз Лаутаро минатото коло.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
30.761
Поени од реакции
71.912
Во колено му удира топката на Сенси, со рака целосно прилепена до тело. Де Лихт против Торино играше со рака, додека раката му беше 10-ина сантиметри одвоена од телото и играч на Торино што ја чекаше топката позади него.
Не знам зошто само се глупирате со сила. Исто како со фаулот на Запата врз Лаутаро минатото коло.
Rabotava e demek sea ni vrakjaat so vakvi raboti, ko mali deca. Eden gluperda na twitter pisal deka vtora utakmica po red Inter dobiva ogormna sudiska pomos aludirajki na penalot denes, a ne sfakja deka ne bese penal i druga rabota sto cist crven ne dobi igracot na Lece.
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
919
Поени од реакции
276
Лоповски клуб сте, одамна сме договорени, плус титулата од Серија Б го потврдува тоа.
Ова вие издишана тема со Сериа Б колку да е за тролање мислам дека секогаш се спомнува во доза на очај, кога сте очајни Сериа Б ај ќе ви помини барем со тоа тешете се :):):):)
 
Последно уредено:
На врв Bottom