Serie A 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема?


  • Вкупно гласачи
    96
Статус
Затворена за нови мислења.

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.329
Поени од реакции
86.427
@Scirea ,Laura Paoletti се вика жената од Фиорентина што ја бараше онојпат.



Теаm manager, ебати навивачите не си ги знаат луѓето од стручен штаП. :D
Абе реков јас дека има жена во стручниот штаП, ама ете не ми веруваа...

Иначе Neto welcome to Juventus:vozbud:
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Абе реков јас дека има жена во стручниот штаП, ама ете не ми веруваа...

Иначе Neto welcome to Juventus:vozbud:
Грбаво е мачево :confused:

Инче читав дека Интер ќе тепале многу ленсо. На некои форуми и на Серија А Балкан :) хехехе може на Сони да тепаат. Со готово втор тим победа, а да не коментирам последните 12-13 мин со 2 играчи помалце. :bravobe: Салах ѕваер, дефинитивно подобар од Куадрадо...мислам покорисен за тимот
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.128
Поени од реакции
12.859
Грбаво е мачево :confused:

Инче читав дека Интер ќе тепале многу ленсо. На некои форуми и на Серија А Балкан :) хехехе може на Сони да тепаат. Со готово втор тим победа, а да не коментирам последните 12-13 мин со 2 играчи помалце. :bravobe: Салах ѕваер, дефинитивно подобар од Куадрадо...мислам покорисен за тимот
Сакав да ти честитам победа,ама кога ги прочитав глупостиве што си ги изнакуцал,у момент се премислив
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Колку години Фиорентина немаа тепано на Меаца?

Иначе Нето уно ди нои,Салах ѕвер:bravobe:
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Тоа уопште не е битно колку години :toe: Точно е дека одамна, многу...лоша традиција имаат ептен.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Грбаво е мачево :confused:

Инче читав дека Интер ќе тепале многу ленсо. На некои форуми и на Серија А Балкан :) хехехе може на Сони да тепаат. Со готово втор тим победа, а да не коментирам последните 12-13 мин со 2 играчи помалце. :bravobe: Салах ѕваер, дефинитивно подобар од Куадрадо...мислам покорисен за тимот
Што е со Томовиќ?
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.128
Поени од реакции
12.859
кои глупости?
Глупостите во контекст на наводното јачањето на Интерашите дека ке сме ја добиеле Фиорентина (кон која од стално сум имал респект,и прв знаме дигав кога некој се дрзнуваше да го спореди батистута со Инзаги),па уште и лесно :tapp:.Друг момент е дека фиорентина од кузнае кога нема добиено на меаца,така да и тоа со плејстешн моментот не ти држи...
 
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Глупостите во контекст на наводното јачањето на Интерашите дека ке сме ја добиеле Фиорентина (кон која од стално сум имал респект,и прв знаме дигав кога некој се дрзнуваше да го спореди батистута со Инзаги),па уште и лесно :tapp:.Друг момент е дека фиорентина од кузнае кога нема добиено на меаца,така да и тоа со плејстешн моментот не ти држи...
еуфорија брат,не биди и ти толку лутко :)
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Глупостите во контекст на наводното јачањето на Интерашите дека ке сме ја добиеле Фиорентина (кон која од стално сум имал респект,и прв знаме дигав кога некој се дрзнуваше да го спореди батистута со Инзаги),па уште и лесно :tapp:.Друг момент е дека фиорентина од кузнае кога нема добиено на меаца,така да и тоа со плејстешн моментот не ти држи...
Де бе па ти одма се лутиш...А стварно читав за тоа дека Интер бил сигурен вечерва. Имаше многу јачања на ФБ така да многу ваши навивачи ја потценија Фиорентина, али ок...резултатот си кажува све. Да не зборам дека Монтела многу храбро излезе со буквално втор состав во средниот ред и нападот.
 
C

Castiel

Гостин
Незнам што се расправате....кога сите знаеме дека ако Не местеа јуве до волку до сега фиорентина без проблем шампиони ќе беа...
 
Последно уредено од модератор:

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.416
Поени од реакции
17.059
Де бе па ти одма се лутиш...А стварно читав за тоа дека Интер бил сигурен вечерва. Имаше многу јачања на ФБ така да многу ваши навивачи ја потценија Фиорентина, али ок...резултатот си кажува све. Да не зборам дека Монтела многу храбро излезе со буквално втор состав во средниот ред и нападот.
и + 'уморот' од ЛЕ. Честита победа. Салах :cuc:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom