Serie A 2011/2012

Кој ќе биде шампион?


  • Вкупно гласачи
    463
Статус
Затворена за нови мислења.

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.506
Поени од реакции
47.678
кореографија ли беше - халуцинација ли беше... си живеат во негирање и кур не ги боли :icon_lol:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Кореографијата не беше на една трибина на цел стадион беше, и ВИП ложата учествуваа во кореографијата,ја мислам дека на Милан и Интер само трибината кај навивачите има кореографија...
па таков е стадионот на Меаца неможи да има ан сите страни бидејќи одредени места се деликатни..а овај Јувентус арена е граден во англиски стил и сите столчиња се едно до друго
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
па таков е стадионот на Меаца неможи да има ан сите страни бидејќи одредени места се деликатни..а овај Јувентус арена е граден во англиски стил и сите столчиња се едно до друго
:)) не ме јеби сеа деликатни места:D :D
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
:)) не ме јеби сеа деликатни места:D :D
а добро ај размисли малце мислиш му нема текнато на тие таму што се задолжителни за кореографии да направат низ цел стадион???..демек навивачите на Јувентус многу паметни се и тие се сетиле на таква кореографија???..ма немој да ме јебеш бре
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
A треба да бидеш среќен, добро си прошол !!

Ја какви аватари знаем да закачим, еве најсвеж пример е Џони Вајсмилер :icon_lol:
Па од сега само со тебе ќе се кладам, само да губам :D
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.876
Поени од реакции
23.241
Па од сега само со тебе ќе се кладам, само да губам :D

Не не, последен ми беше он тоа мислев, не му го дадов овој аватар сега што го има, еве нека ти каже он сам каков Авиќ секси убав имаше !! :icon_lol:
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Раниери, нанижи уште еден Отказ! Рекордер по број на откази меѓу тренериве..
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Аватарот на ме2 е нула во споредба со онај Марли што ги го даде..од тогаш не ни ми текна да се кладам повеќе:pos:..неможев на рает да пишам по темите..:cenzura:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
колку и да се плука по раниери,вината не е главно до него овојпат...наследи тим во кој 95% од играчите не им до фудбал и се залежани МАКСИМАЛНО,евентуално со младинците да ги извадеше и да пробаше нешто да стори повеќе....
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.701
Поени од реакции
43.802
колку и да се плука по раниери,вината не е главно до него овојпат...наследи тим во кој 95% од играчите не им до фудбал и се залежани МАКСИМАЛНО,евентуално со младинците да ги извадеше и да пробаше нешто да стори повеќе....
Кој бе не е до него, неда е до него али слабо ги пратеше очигледно, 7 по ред победи имаа, Милан ги тепаа во меѓувреме, бољи ветер у грб не можеа да добијат, на -5 беа од Јуве, далеку од тоа дека тој период беа залежани само стратегот не знаеше што да прави со тактиката кога се врати Снајди и почна да се губи начисто, експериментираше во најделикатниот дел од сезоната а имаше добитен формат и нормално, доживеа колапс.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
доџите сад јер доста смо се зајебавали ....

ова се однесува на новара болоња чезена парма :pos:.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
Кој бе не е до него, неда е до него али слабо ги пратеше очигледно, 7 по ред победи имаа, Милан ги тепаа во меѓувреме, бољи ветер у грб не можеа да добијат, на -5 беа од Јуве, далеку од тоа дека тој период беа залежани само стратегот не знаеше што да прави со тактиката кога се врати Снајди и почна да се губи начисто, експериментираше во најделикатниот дел од сезоната а имаше добитен формат и нормално, доживеа колапс.
Дa ти кажам право, тој период Интер сериозно ме загрижија што се однесува до борбата за титула. Дури и имав еден пост во таа смисла, кога некој од јувенташите рече дека е добро што Интер го победил Милан а јас пишав дека не сум задоволен од тоа затоа што предходно ние одигравме 1-1 со Каљари и сега освен Милан ќе ги имаме и Интер на врат. Што се случи од тогаш само Ранко знае:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom