Serie A 2011/2012

Кој ќе биде шампион?


  • Вкупно гласачи
    463
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
Mr.47 - диоптер 3+ :pos: се скинав во смеа хахахаха
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.913
Поени од реакции
41.876
ах леле жал ми е за Филипо ќе остане без обрзование којзнае колку време не е одил на школо, а сега којзнае во кој кош е и плаче
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.749
Поени од реакции
8.008
Битно интер си има обезбедено бодови за опстанок (y)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.035
Поени од реакции
6.061
Mr.47 - диоптер 3+ :pos: се скинав во смеа хахахаха
Имаше некој пред мене напишано, и го избришав постот. Не ми беше затоа пишан постот, ама ете, нека има и такво значење:)
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
Убаво си вели овој коментаторот на телма- интер игра како да има преднос од 2 гола немаат никаква мотивација а ни јас богами немам више само они ме бутат на тикет мислев ке се вратат во форма али они :mad: Да даде господ да испаднат наредна сезона од 1 лига, да отидат во стачај, да им се запали стадионот, да им се исуши тревата на стадионот 10 минути пред најголемото дерби, да узумрат сите до еден во интер од чистачката до онаа грдосија од претседател, да им се сруши авионот со најскапите купени играчи веднаш по преодниот рок. Да ми помине малку нервозата па ке продолжам со клетвите крв цел живот да серете глупаци сите очи да испоизвадите не е фудбал за вас само лопата во рака и на плац мамата ваша лелеле :mad:
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.535
Поени од реакции
17.942
Убаво си вели овој коментаторот на телма- интер игра како да има преднос од 2 гола немаат никаква мотивација а ни јас богами немам више само они ме бутат на тикет мислев ке се вратат во форма али они :mad: Да даде господ да испаднат наредна сезона од 1 лига, да отидат во стачај, да им се запали стадионот, да им се исуши тревата на стадионот 10 минути пред најголемото дерби, да узумрат сите до еден во интер од чистачката до онаа грдосија од претседател, да им се сруши авионот со најскапите купени играчи веднаш по преодниот рок. Да ми помине малку нервозата па ке продолжам со клетвите крв цел живот да серете глупаци сите очи да испоизвадите не е фудбал за вас само лопата во рака и на плац мамата ваша лелеле :mad:
:pos:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Форлан даде гол :pos:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛ ФОРЛААААААААААААААНННН.........ИНТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕРРРРРРРРРРР ............. ГГ & 3+

“ќе ги измести ли ова гостите од катанија.........“ :pos:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Во одлична форма е Интер, 6/6 има :)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.035
Поени од реакции
6.061
хахахахахахахахахах:eek:
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
Зошто ми правиш вака интер? Убаво губеше 0:2 се помирив со изгубен тикет а ти се враќаш на 2:2 и ми правиш да ме фати инфракт до крајот ако не победиш? лелелле :mad:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom