Serie A 2011/2012

Кој ќе биде шампион?


  • Вкупно гласачи
    463
Статус
Затворена за нови мислења.

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Требало да ја пишеш официјалната на Милан брат од кај нив дојдоа тие вести.Ај за Јуве тоа го пишаа Tutosport и Tutojuve ама за Милан од официјалната им се глупираат.
wat
 
С

сашенко

Гостин
Шо трескаш глупости другарче? Какви вести за Мистер Х? На пример?
А јас па дремам на вашиот оф.веб сајт па сите вести ги знам што ги објавиле овие 2-3 месеца.Галијани имаше изјави и читајки една од нив ме одведе на вашиот веб сајт со линкче и стариот нешто за тоа збореше.Зборо ми е за Јуве такви работи пишуваат страниците на фановите и ТутоСпорт едино кој не е фан сајт.За Милан повеќе ке одговара на сликата да ставеа Милан.ком ама дечкото го оставил тутоспорт и нема смисла сега.Стеј кул
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
А јас па дремам на вашиот оф.веб сајт па сите вести ги знам што ги објавиле овие 2-3 месеца.Галијани имаше изјави и читајки една од нив ме одведе на вашиот веб сајт со линкче и стариот нешто за тоа збореше.Зборо ми е за Јуве такви работи пишуваат страниците на фановите и ТутоСпорт едино кој не е фан сајт.За Милан повеќе ке одговара на сликата да ставеа Милан.ком ама дечкото го оставил тутоспорт и нема смисла сега.Стеј кул
Па зборуваше Галијани за Мистер Х, тоа е точно и на официјалниот сајт се зборуваше за Мистер Х, пред некој ден Галијани кажа дека Мистер Х е Аквлилани, што значи дека си го остварил ветувањето(иако ветуваше појак играч...).. не знам што се брукаш...
 
С

сашенко

Гостин
Па зборуваше Галијани за Мистер Х, тоа е точно и на официјалниот сајт се зборуваше за Мистер Х, пред некој ден Галијани кажа дека Мистер Х е Аквлилани, што значи дека си го остварил ветувањето(иако ветуваше појак играч...).. не знам што се брукаш...
Се брукам? Некој се насмеа зошто тутоспорт останало на сликата и сугерирав да го стават милан.ком поадекватно е ;).Тутоспорт нема вести за Милан само за Јуве и Торино има.Чиста логика сваќаш? Незнам дали воопшто проверуваш за што се однесува некој пост пред да цитираш..
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Па зборуваше Галијани за Мистер Х, тоа е точно и на официјалниот сајт се зборуваше за Мистер Х, пред некој ден Галијани кажа дека Мистер Х е Аквлилани, што значи дека си го остварил ветувањето(иако ветуваше појак играч...).. не знам што се брукаш...
Аквилани бил Мистер X??? :vozbud:
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Се брукам? Некој се насмеа зошто тутоспорт останало на сликата и сугерирав да го стават милан.ком поадекватно е ;).Тутоспорт нема вести за Милан само за Јуве и Торино има.Чиста логика сваќаш? Незнам дали воопшто проверуваш за што се однесува некој пост пред да цитираш..
Не бе не проверувам!? Престани да се брукаш пријателе.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.524
Поени од реакции
47.868
добро е бе добро е, сфаќам дека Тевез потпиша за Јуве и Кун дојде во Јуве заедно со Бастос, али аман не не' дупете вака.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom