Serie A 2011/2012

Кој ќе биде шампион?


  • Вкупно гласачи
    463
Статус
Затворена за нови мислења.
A

Auditore

Гостин
прашај ги во вашата тема фановите на Ливерпул што ќе ти кажат на ова што си го пишал :D Стиви д'бест :)
Не ја дирај таа работа, тогаш и ние ќе треба да правиме споредби на титули, по кои ќе произлезе дека Џерард е уствари подобар заради тоа што имал титула во ЛШ. :LOL:
Шала на страна, истролав малку на темава затоа што приметив дека момциве забегаа во дискусијата, да се споредуваат легенди на тимови е повеќе од дебилска работа, освен тоа е и тотално непосредливо.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.497
Поени од реакции
22.261
Член од
14 октомври 2009
Мислења
431
Поени од реакции
295
По некоја логика Матераци е подобар од Малдини бидејќи нели има освоено светско првенство (и тоа клучен играч беше во финалето).:pos:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.035
Поени од реакции
6.061
По некоја логика Матераци е подобар од Малдини бидејќи нели има освоено светско првенство (и тоа клучен играч беше во финалето).:pos:
Ондак Буфон е најбоље голман, пошо на светското прими 2 гола, од кои 1 авто и 1 пенал. Ниеден не прими од "игра" од противник:pos:

Ма да првиот дел од постот е точен без разлика каков е понатамошниот тек. Ама старее и лека по лека нема да биде тоа што беше :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.311
Поени од реакции
15.544
Ондак Буфон е најбоље голман, пошо на светското прими 2 гола, од кои 1 авто и 1 пенал. Ниеден не прими од "игра" од противник:pos:

Ма да првиот дел од постот е точен без разлика каков е понатамошниот тек. Ама старее и лека по лека нема да биде тоа што беше :)
Сеа ќе ти кажат дека од Дида бољи голман ниту имало, ниту ќе има :D
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Батистута беше измислен за сите но нема освоено ни Сп ни ЛШ..затоа многу ми е смешно кога ги окаратеризирвате играчите според титули!
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.265
Поени од реакции
8.380
Единствен сегмент кај што е Занети подобар е... живците! Цел живот во тапа клуб за на крај да ги дочекаш своите 5 минути :icon_lol:

Јбг достигнувањата на Малдини и Занети што е и основно мерило, се како да споредуваш Реал Мадрид и Алкоркон што еднаш по грешка направи испад и сега е на исто рамниште со Реал?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Единствен сегмент кај што е Занети подобар е... живците! Цел живот во тапа клуб за на крај да ги дочекаш своите 5 минути :icon_lol:

Јбг достигнувањата на Малдини и Занети што е и основно мерило, се како да споредуваш Реал Мадрид и Алкоркон што еднаш по грешка направи испад и сега е на исто рамниште со Реал?
Very funny. You're a funny guy!
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.585
Поени од реакции
2.608
Муабетов ви е, ко на времето деца ко бевме. И сеа пред тепачка, демек си кажува кој кого че го викни од кај него:
- Јас че го викнам Прчето(локален манга)
- Сас че го викнам Бруно( друг локален манга)
- Јас че ги викнам Мајмуни
-Јас че ги викнам Комити
-Јас че го викнам Шварценегер
-Јас че го викнам Жанклодвандам
-Јас че земам Митралези
-Јас че зеам Авиони
-Јас че зеам Ракети бе!!!!

И готово, пошо од ракети немаше појако, овај со ракетите победи, и секој подома.
Битно си се изнасмејв последниве 3-4 страни :)
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Муабетов ви е, ко на времето деца ко бевме. И сеа пред тепачка, демек си кажува кој кого че го викни од кај него:
- Јас че го викнам Прчето(локален манга)
- Сас че го викнам Бруно( друг локален манга)
- Јас че ги викнам Мајмуни
-Јас че ги викнам Комити
-Јас че го викнам Шварценегер
-Јас че го викнам Жанклодвандам
-Јас че земам Митралези
-Јас че зеам Авиони
-Јас че зеам Ракети бе!!!!

И готово, пошо од ракети немаше појако, овај со ракетите победи, и секој подома.
Битно си се изнасмејв последниве 3-4 страни :)
И најбитно ја посра работата со постот!:D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.305
Диџеј направи класичен базкил, сега гарант више немате ни желба да продолжите со дискусијата од претходно која од старт немаше никаква логика.

his mission here is done, good one deejay.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom