Secret Movie Halloween

Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.033
Поени од реакции
6.698
Не знам кој е критериумов за да биде трол предлог, само оценката ли? Оценката е субјективна. Иначе видов и ја трејлер и дава вајб на Far Cry.
Да го сретнам на тв би му дал шанса. :D
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.780
Поени од реакции
10.550
Не знам кој е критериумов за да биде трол предлог, само оценката ли? Оценката е субјективна. Иначе видов и ја трејлер и дава вајб на Far Cry.
Да го сретнам на тв би му дал шанса. :D
И ја. Ако во животот немам обврски и цел ден лежам пред ТВ. У овај случај се пријавувам на евентов да гледам квалитетен хорор филм а не да си губам време без врска.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.033
Поени од реакции
6.698
И ја. Ако во животот немам обврски и цел ден лежам пред ТВ. У овај случај се пријавувам на евентов да гледам квалитетен хорор филм а не да си губам време без врска.
Ќе мислеше за овој филм дека е трол предлог?
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Не знам што подразбира под квалитетен хорор филм.
Јас не знам зошто ми ставаш Хаха на псотот наместо да ме частиш пиво што те чувам од лоши предлози :mad:
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.780
Поени од реакции
10.550
Ќе мислеше за овој филм дека е трол предлог?
Не.

Не знам што подразбира под квалитетен хорор филм.
Како што кажав, немам изгледано голем број хорор филмови. Како и во сите жанрови и во овој сигурен сум дека има 10-15 добри хорор, светски познати, хорор филмови.
И ај па и ти не замарај :D
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.008
Поени од реакции
4.177
Претежно хорор филмовите имаат лоши оценки, особено овие од 00`s, така да не е репер баш тоа.

Нека не се секира таа тиквичка, ја ќе му го гледам филмов. И така неделава почнувам покасно на работа па ги утепувам вечерите со глупи филмови.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.780
Поени од реакции
10.550
Претежно хорор филмовите имаат лоши оценки, особено овие од 00`s, така да не е репер баш тоа.

Нека не се секира таа тиквичка, ја ќе му го гледам филмов. И така неделава почнувам покасно на работа па ги утепувам вечерите со глупи филмови.
Значи не беше пресудна оценката за да го константирам тоа. Го изгледав трејлерот, чисти глупости. Морав да прочитам и некој коментар. Не видов позитивен. Тоа е.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Иако ми одговара да има heat темава за да се промовира повеќе, да привршуваме со ова.

Членот што му го прати филмот на Кејсер, иако често знае да праќа неконвенционални филмови, не е трол, и никогаш нема пратено филм за да дупи некој у здрав мозок.

Во секој случај, филмот на Кејсер му беше сменет и нема потреба понатаму да го дискутираме.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.014
Поени од реакции
55.322
Јас не знам зошто ми ставаш Хаха на псотот наместо да ме частиш пиво што те чувам од лоши предлози :mad:
Боље хаха и пиво, отколку игнор и пиво. :D

Дајте му бе некој ко Rosemary Baby нека скапе од досада и нека дојде тука да праша што е страшното.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Боље хаха и пиво, отколку игнор и пиво. :D

Дајте му бе некој ко Rosemary Baby нека скапе од досада и нека дојде тука да праша што е страшното.
И мене не ми се свиѓа тој, ама ќути да не не слушне гранде одма ќе ни направи кенсл
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.574
Боље хаха и пиво, отколку игнор и пиво. :D

Дајте му бе некој ко Rosemary Baby нека скапе од досада и нека дојде тука да праша што е страшното.
По трејлерот изгледа бебе оставено само, надвор на планина да плаче било шок и страв од епски размери во седумдесетите. Сега тоа е секојдневие од детството за секој циго.
Бич плиз.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
По трејлерот изгледа бебе оставено само, надвор на планина да плаче било шок и страв од епски размери во седумдесетите. Сега тоа е секојдневие од детството за секој циго.
Бич плиз.
Никого не го интересираат твоите анализи на ТРЕЈЛЕРИ, одмори не.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
!!!ВНИМАНИЕ ТИКВИЧКИ!!!

Сите што немаат добиено филм, да ми пишат приватна!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom