Secret Movie Halloween

Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.033
Поени од реакции
6.698
Должам еден филм од последниот Secret... предизвик, ама се пријавувам и на овој. Ќе ги гледам и двата, I hope.
Должиш, должиш...За малце немаше да се пријавам на овој оти само еден филм до сеа ми е изгледан. :place:
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
1. На сите пријавени им се пратени Тиквичките во порака, освен на @DJ Khaled на кој му се затворени пораките и не можев да му испратам. @DJ Khaled ако не е проблем да ми пратиш порака или да дозволиш да ти се пишуваат приватни за да можам да ти го пратам линкот од твојата Тиквичка.

2. Следните членови ако имаат Летербокс да го постираат тука или да ми го пратат во порака:

@Darklady
@Chupacabras
@JaqenH'ghar
@Monte
@DJ Khaled
@Ska Maniac

3. Предлозите ги праќаме кај мене во инбокс до 16ти (идната недела) октомври
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Апдејтувана листа на летербокс профилите?
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.779
Поени од реакции
10.547
Не ми е јасно зашо се пријавувате само за да тролате. Некој индијанец ми го пратил ова срање https://letterboxd.com/film/turistas/, секако дека ке го гледам. 2,4 оценка.
Предлагам до организаторите да ги исфрлат оваквите членови пошто и овој евент ке замре.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.008
Поени од реакции
4.177
Мене ме мрзи да ја апдејтувам листата. Имам премногу филмови што не сум ги гледал а оценети ми се на летер, бидејќи кога ја префрлив датата од имдб на летер сериите што сум ги оценил ми ги препозна како некој рандом филмови. А имам и епизоди од серии оценети па сега видете.

Ќе му помогнам на мојот дедо мраз. Не сум гледал многу хорор, не е мој жанр. Гледан ми се само Conjuring деловите и топ ми се, Insidious 1 и IT онака ми беа и The Thing двата и лоши ми беа.
Сигурно има уште некој што сум го гледал а не ми текнува. Плус филмови што не ги сметам за хорор како Silence of the lambs.

Сега прати ми некој мексички хорор со оценка -1 :brlav:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.308
Не ми е јасно зашо се пријавувате само за да тролате. Некој индијанец ми го пратил ова срање https://letterboxd.com/film/turistas/, секако дека ке го гледам. 2,4 оценка.
Предлагам до организаторите да ги исфрлат оваквите членови пошто и овој евент ке замре.
5.4 има оценка филмов и ова според тоа што го имам читано на форумов за хорор филмови е сосема океј оценка. 40 илјади луѓе му дале оценка на имдб. Така да сигурно не е до толку лошо ко што мислиш.

Плус млада Оливија Вајлд на плажа низ Бразил, ја не би пропуштил, поготово па за филм од саат ипол.

Не сум ја индијанецов патем и се согласувам со тебе околу тролањево ама мене гранде еднаш ме спасил од мртов предлог кој очигледно бил наменет за тролање, така да верувам и Корвус има збор околу предлозите.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.779
Поени од реакции
10.547
Како и да е, јас нема да одделам време да гледам вакви лимонадки. Од толку хорор филмови го кркав овој, иако спомнах дека имам гледано мал број хорор филмови. И сепак мислам дека е тролање.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.574
Не ми е јасно зашо се пријавувате само за да тролате. Некој индијанец ми го пратил ова срање https://letterboxd.com/film/turistas/, секако дека ке го гледам. 2,4 оценка.
Предлагам до организаторите да ги исфрлат оваквите членови пошто и овој евент ке замре.
По изгледаниов трејлер филмов ми личи на лоша мешавина на Хостел и Far Cry 3.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom