Revolution

Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Мислам дека одамна во серииве немало по антипатичен и заморен лик од Рејчел. Заради нејзе размислувам да престанам да ја гледам серијава.
 

D-r-ot

од аНбуланта
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.359
Поени од реакции
939
За едно нешто Џ.Џ. Абрамс е неприкосновен.Од увек имал врхунац од женска улога во шоу. :)
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
803
Објавија многу постови на фејсбук што навестуваат убивање на Монро. Ако го направат тоа, тогаш дефинитивно прекинувам со гледање.
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
635
Поени од реакции
476
Објавија многу постови на фејсбук што навестуваат убивање на Монро. Ако го направат тоа, тогаш дефинитивно прекинувам со гледање.
Нема во догледно време да се случи ова…не за друго Мајлс ќе остане сам :)
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
803
Нема во догледно време да се случи ова…не за друго Мајлс ќе остане сам :)

Ова го пишав пред да излезе епизодата кога тој беше осуден, сега веќе е друга приказната :D
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.510
Поени од реакции
3.356
Вечер искача 10та епизода ?
За 3 дена излага 11 епизода .
Доста добра серија ја пратам од почеток епизода по епизода си ги симнувам ,сега баш ќе почне да се плетка приказната кога го најдоа синот на монро (y)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.474
Поени од реакции
7.671
Вреди да се гледа оваа или да ја бришам од "чекалната"?
 
Член од
7 март 2013
Мислења
149
Поени од реакции
41
Вреди да се гледа оваа или да ја бришам од "чекалната"?
Вреди, поготово ако бараш некое пост-апокалиптик шоу. Има добра приказна, добри шок моменти и јаки дешавки :)
Иако е откажана, има крај на таа приказна и мал клифхенгер што го опфатија во стриповите што ги објавија, со кои воедно заврши целата приказна :)
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.510
Поени од реакции
3.356
Вреди, поготово ако бараш некое пост-апокалиптик шоу. Има добра приказна, добри шок моменти и јаки дешавки :)
Иако е откажана, има крај на таа приказна и мал клифхенгер што го опфатија во стриповите што ги објавија, со кои воедно заврши целата приказна :)
Дефинитивно е откажана ?
 
На врв Bottom