Pro Evolution Soccer 6 - Cup

Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
А да дадете 1 недела за сите 4 меча, да не се прави распоред оти не е проблем за 4 меча... Ете на пример од 10ти Јуни (четврток) до следната Недела..таман 10тина дена со тоа..сосема доволно за 4 меча...И ве молам стајте линк да ги симнам Хостот и Клиентот :)
еве ти линк да ги слегнаш хостот и клиентот
http://www.megaupload.com/?d=AWUBUR87
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
А да дадете 1 недела за сите 4 меча, да не се прави распоред оти не е проблем за 4 меча... Ете на пример од 10ти Јуни (четврток) до следната Недела..таман 10тина дена со тоа..сосема доволно за 4 меча...И ве молам стајте линк да ги симнам Хостот и Клиентот :)
Ќе се изгуби прегледноста вака е подобро.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Јас и Тисе ќе ја организираме лигата.:D
 
Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
OFF TOPIC:
Дали некој игра ПЕС6 на 64битен оперативен систем и како ?
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
од денес почнуваат натпреварите , Др.Петар кажи термин кога ке го изиграме натпреварот!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Ај некој нека ми прати торент или линк преку ПП за ПЕС 6, само таа ја немам у колекција, и да знаете за лигата се пријавувам и јас уште од сега :)

--- надополнето ---

еве ти линк да ги слегнаш хостот и клиентот
http://www.megaupload.com/?d=AWUBUR87
Друже има вирус ова, Eset-от ми покажа кога пробав да го симнам, нека го аплоудира некој со чист PC :)
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Јас луѓе се откажувам.....извинете што вака направив но 4 недели нема да бидам тука......СТВАРНО ИЗВИНЕТЕ !!! НО НЕШТО ДРУГО ИСПАДНА И ЗАТОА..!!! СЕ ИЗВИНУВАМ НА СИТЕ ! :smir:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
Јас луѓе се откажувам.....извинете што вака направив но 4 недели нема да бидам тука......СТВАРНО ИЗВИНЕТЕ !!! НО НЕШТО ДРУГО ИСПАДНА И ЗАТОА..!!! СЕ ИЗВИНУВАМ НА СИТЕ ! :smir:
ајдееееееееееееееее почнаа отажувањата па да му се сневиде ако не можите да игратее бареем и не се пријавувајтеееее не да е и исто вака во лигатаа ако не можете ич не се ни пријавуватее

--- надополнето ---

Raul-Nikola Volkovo 4-2(i toa se iskl vo 70 minn):smir::smir::smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Играјте преку pes6j форумот.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Јас луѓе се откажувам.....извинете што вака направив но 4 недели нема да бидам тука......СТВАРНО ИЗВИНЕТЕ !!! НО НЕШТО ДРУГО ИСПАДНА И ЗАТОА..!!! СЕ ИЗВИНУВАМ НА СИТЕ ! :smir:
jas rekov da sme vo 8 natprevaruvaci 2 grupi bez poslednite dvajca ,ama vie se bunivte,znaev deka ke ispadne taka.Da znaete vo B grupata na negovo mesto nema da vleze nikoj.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom