Pro Evolution Soccer 6 - Cup

Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
ajde malce da go ozivime pesot nemam igrano 2 godinii ajde da si napravime kupcee:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

--- надополнето ---

1.Raul
 

Ace-Nerazzuri

Професионалец
Член од
13 ноември 2009
Мислења
248
Поени од реакции
50
јас сум за
2.Ace-Nerazzuri
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Најдете ми торент и ќе играм.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
ajde i jas nemam igrano veke 1 god. ama za proba prvo kup a posle moze i liga:vozbud:
Eпа вака купот ке сочинува 8 натпреварувачи. 2 групи (А-В) по четворица ке има во групата,
првиот од А групата ке игра со третиот од Б,а вториот од А со четвртиот од Б и обратно.--- надополнето ---

1.Raul
2.Ace-Nerazzuri
3.Ljube-AcMilan
 
Член од
5 август 2008
Мислења
5.958
Поени од реакции
5.240
1.Raul
2.Ace-Nerazzuri
3.Ljube-AcMilan
4.DarkAngel_Sk

И ја сум ин :D
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
1.Raul
2.Ace-Nerazzuri
3.Ljube-AcMilan
4.DarkAngel_Sk
5.ManUtdChampions(ми кажа да го пријавам)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
1.Raul
2.Ace-Nerazzuri
3.Ljube-AcMilan
4.DarkAngel_Sk
5.ManUtdChampions
6.Nikola Volkovo
Нај убаво ќе биде после 10 Јуни да почне купов :)
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.110
Поени од реакции
8.580
И јас ќе играм....ако ми најдите торент.....:wink:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
И јас ќе играм....ако ми најдите торент.....:wink:
дај мсн јас ќе ти шибнам торент :)

--- надополнето ---

1.Raul
2.Ace-Nerazzuri
3.Ljube-AcMilan
4.DarkAngel_Sk
5.ManUtdChampions
6.Nikola Volkovo
7.Dr.Petar*
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
ajde i jas nemam igrano veke 1 god. ama za proba prvo kup a posle moze i liga:vozbud:
Eпа вака купот ке сочинува 8 натпреварувачи. 2 групи (А-В) по четворица ке има во групата,
првиот од А групата ке игра со третиот од Б,а вториот од А со четвртиот од Б и обратно.--- надополнето ---

1.Raul
2.Ace-Nerazzuri
3.Ljube-AcMilan
Нема д биде поинтересно само 1 и 2 да идат понатака ?
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
1.Raul
2.Ace-Nerazzuri
3.Ljube-AcMilan
4.DarkAngel_Sk
5.ManUtdChampions
6.Nikola Volkovo
7.Dr.Petar*
8.reddevil4ever


пријавувањето заврши!

ми кажа да го пријавам
Попосле ке направиме ждрепката
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Дај најдете бе уше неко место...не е фер:(...Се зезам...ако сварно може да се игра ОК.....ако не здравје другото пријавување:smir:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
abe braka jas vikam da bideme 10 taman vo dve grupi po 5 pa ovie 2 da ne se lutat????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom