I
Поени од реакции
60

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • За LAL сум офц. Мора да е интересно ко че изгубиш 50 разлика да викаш дека барем публика имаш подобра (H)
    Хаха, мачор ќе сфати бе.
    Ама ај види ги овие на темата - НЕ сфаќаат а се прават стручњаци по НБА. Изгледа од премногу гледање и коментирање за утакмици веќе не им остануваат релевантни работи за коментирање па се префрлија на дискусија за тоа чија публика била вистинска чија не. Да се чуди човек.
    За кој си ти инаку (или да прашам за чија публика навивaш :P)? Позз.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв