Prison Break

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
Убава епизода. :)
Нешто ми кажува дека Гречен ќе влезе во тимот на Мајкл овој пат, дека ќе работи против Компанијата за да им се одмазди.
Имаше доста интересни моменти, наметнаа прашања за многу работи. Што ќе се случи со Ти Бег на пример? Симптомите на Мајкл продолжуваат, Линколн знае нешто...

Ах, да. Еве и превод. :smir:
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Sega za sega ke kazam deka epizodava beshe TOOOOP.Ni za moment ne beshe gledanje vo prazno ili buljanje ko tele vo sharena vrata :D

Aj izgledajte ja site vecerva pa da pukame utre so komentari i nagajganja,normalno :smir:

ALEX CAR!!!
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ако веќе сопствениците на 6те Scylla картички ги носат во себе, би бил полесен пристапот до нив и полесно ќе може да ги ископираат, но секако нешто ќе се искомплицира.
 

divjak

Aker
Член од
9 јули 2006
Мислења
97
Поени од реакции
1
Dobra epizoda ovaa bese popoleka pocnuva da se slozuva slagalicata, i se mi se cini deka vo zgradata kaj sto rabotese Ti Bag deka tamu treba da se odnesi karticata za da se dekodira, 4 sezona ima 22 epizodi znaci sepak nema da bidi tolku lesno
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.597
Поени од реакции
13.283
Подобра епизода спрема претходните две. Махоун е цар бе! :helou: Шо е финтана со Јапонецон? Ме плаши. :(
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Баш добра епизода беше. Овој јапонецот ми изгледа како матна фаца. Како што кажа Линк мислам дека Мајкл нема рак на мозокот, туку пак ке му се врати леукемијата. @Divjak четвртата сезона е 16, а не 22 епизоди.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.390
Поени од реакции
25.192
Конечно вистинскиот Призон Брејк.
Епизодава според мене мислам дека беше најдобра од изминатите 4.
 
Член од
4 април 2008
Мислења
251
Поени од реакции
15
Баш добра епизода беше. Овој јапонецот ми изгледа како матна фаца. Како што кажа Линк мислам дека Мајкл нема рак на мозокот, туку пак ке му се врати леукемијата. @Divjak четвртата сезона е 16, а не 22 епизоди.
A sto Majkl da ne imal leukemija na 13 god? Od kaj toa so leukemijata, ne sum go sretnala niz serijata...
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.390
Поени од реакции
25.192
Подобра епизода спрема претходните две. Махоун е цар бе! :helou: Шо е финтана со Јапонецон? Ме плаши. :(
Ич да не ти е гајле за Јапонецот.
Ти - Бег има решение за секоја ситуација !
Рилекс.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.569
Поени од реакции
48.167
За последниве две никакви оваа беше КУМ 1 :) Само го чекам моментот кога Махоун ке му ги извади органите на нигерот а тоа се ближи.
Гречен се враќа у игра и тоа надркана е до небо :)
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Конечно ми се крена адреналинот во 4-вртава сезона :pos: ,
Мајкл почна да мислит ко шо требит :pos:
мило ме е за Гречен, уште да им се приклучит на компанијата на Мајкл ќе бидит :vozbud:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.511
Поени од реакции
2.647
Добра епизода за разлика од предходната.Конечно полека дознаваат за Генералот кој е што е.Т-Бег гарант таа секретарицата со јаките груди :) планира да го предаде на Белик.Махоун најголем впечаток ми остава во новата сезона сцената со жена му беше прекрасно одглумена и нормално почнаа напнатите сцени на Мајкл и брат му да се земат картичките.Се на се епизодата помина како да трае 10 минути.Се надеваме на се поинтересни епизоди :)
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Јас мислам дека Селф ќе го јади стапо во наредните епизоди, пошто Генералот веќе дозна дека душкал за него. Ќе видиме како ќе се развива понатаму. Одвај чекам :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom