Prison Break

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Колку само ми недостига шмекот од првата сезона.
Гледаш една епизода и се мачиш дома, не спиеш да дознаеш за што му беше ова на Мајкл, па зошто направи така, па што значат тетоважите, па кои се "добрите" и кои се "лошите" момци.
Тоа веќе го нема. Мистеријата ја нема. Сега еден проблем се решава во пет минути. Ако типот не ја хакна картичката од "прва", одма му испаѓа втора прилика.
За акциите да не станува збор - се ваѓаат дури и од гроб, и уште фураат. Има сцени кои се премногу и очигледни. Завршетоците веќе наликуваат како сценаристите да немаат подраматична замисла.

Ми фали мистеријата од првата сезона.
И да - колку го мразам Ти-Бег, толку и го сакам. За онаков карактер - фајв тамбс ап.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Еј ја заборавивте серијата. Абе ајде заживејте ја темава, утре има премиера.:vozbud:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Еј ја заборавивте серијата. Абе ајде заживејте ја темава, утре има премиера.:vozbud:
И? Да пишам безпотребни коментари од типот леле одвај чекам, или да се фалам леле прв ја гледав и прв ја спуштив епизодава. Или на секои пет минути да пишам леле црнецот не ја фати Сара, леле овај вака онај така?
Утре премиера - кој ќе ја гледа ќе си пише критика:)
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Prva i vtora epizoda bea kade kade pokvalitetni od 3ta i4ta.Ke vidime utre shto ke bide ponatamu :smir:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
И? Да пишам безпотребни коментари од типот леле одвај чекам, или да се фалам леле прв ја гледав и прв ја спуштив епизодава. Или на секои пет минути да пишам леле црнецот не ја фати Сара, леле овај вака онај така?
Утре премиера - кој ќе ја гледа ќе си пише критика:)
Леле, одвај чекам да дојде утрото :pipi:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.440
Поени од реакции
47.224
Ajде јунаци симнете шо ке симнете,и за батко ви најдете линк од тие ефтините :)
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ја изгледав епизодата, ми се допадна многу повеќе од претходните 2 епизоди, не кажувам што се случи, изгледајте ја епизодата па утре ќе коментираме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom