Prison Break

Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
Мене третава сезона ми е ОК за сега, али не толку добра како првата. Изгубив малку интерес... :( Посебно сега кога ми ја убија Сара........ ЃУБРИЊАААААААААААААААААААААААААА
 
Член од
19 август 2007
Мислења
72
Поени од реакции
1
Jas gi izgledav I Serija, II Serija i od Tretata tretata Serija prvite 4 epizodi. Dojdov do ovoj zakljuchok:
Majkl Skulfild poslozeni planovi ne moze da napravi, mene mi lichi na kojotot od brzata ptica itrica, no serijata e mnogu dobro(moderno) napravena i akterite se sovrsheno izbrani za ulogite shto gi imaat.Od vreme na vreme stilot na reziserot se povtoruva(pr: gangsterive vlagaat vo soba ,policaec otvara vrata i ti ochekuvash da gi fati, no oni ne se tamu nego se na drugo mesto). Kako i da e serijata e mnogu uspeshna na zapad.
Vo UK pochnav da gledam edna serija Jericho i prvite epizodi mi bea mnogu interesni(na kratko: ima atomski eksplozii vo site golemi gradovi vo USA i zitelite na edno malo gradche 'Jericho', neznaat shto da pravat i pochnuvaat da prezivuvaat i da se pretpazuvaat od radijacija,......).Od vtorata serija napravija 7 epizodi i prestanaa da snimaat poradi nezainteresiranost na gledachite.Temata beshe mnogu interesna, no akterite bea SMESHKA, jas bolje ke izglumev, da gi imaa istite akteri od Lost ili Preason Break taa serija ke uspeeshe.
 

mackomk

...Chichino...
Член од
23 јуни 2007
Мислења
318
Поени од реакции
72
Кај најде епизоди од 3-та сезона???
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
ако може некој да каже кај да најдам торент за сезона 3 епизода 5
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
ако може некој да каже кај да најдам торент за сезона 3 епизода 5
Нема сеуште друже за новата 5 епизода за некој саат ке ја има на рапидшаре да се симне па почекај уште малце уште нигде ја нема.:)


До сите кој сакаa новата 5 епизода ја ставија на рапидшаре може да се симне:)
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
може да ми кажеш како да ја симнам од рапидшаре, зашо до сеа не сум користел не знам како иде, линк треба да најдам или...???
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
Само што си ги симнав и гледав 6 и 7 епизода на Присон Бреак од 3 сезона јаки епизоди кој ке чека пак до понеделник за сите што сакаат да ги симнат ги има на рапидшаре а преводите за новите епизоди ги има на www.podnapisi.net.
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
може да ми кажеш како да ја симнам од рапидшаре, зашо до сеа не сум користел не знам како иде, линк треба да најдам или...???

иди тука сигурно ке најдеш кодови од рапидшер
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
јас малку каснам со серијава сега ја гледам 2-та сезона негде до пола сум, серијава е лудило. Прва сезона беше топ во ниеден момент не знаеш што ќе се деси, ама втора сезона е ушто подобра
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
ги глеав 6та и 7ма и сеа ми е криво шо ги глеав, ме копка шо ќе се случи а не ми се чека. инаку дома ми се заразија па по цел ден гледаат, не можам ТВ да глеам. СОВЕТ: гледајте ги одеднаш сите епизоди, зашо вака епизода по епизода....:vozbud:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
Само што ја гледав осмата епизода од 3 сезона серијата е лудило кој ке чека бе мајку му една недела
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Само што ја гледав осмата епизода од 3 сезона серијата е лудило кој ке чека бе мајку му една недела
До осма стигнаја. Леле не сум собрал 2-3 епизоди. Ќе бидат јаки осеќам :)
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
До осма стигнаја. Леле не сум собрал 2-3 епизоди. Ќе бидат јаки осеќам
Доста јаки брат убаво беше прошлите 2 сезони си ги симнав до крај и си ги гледав на раат овие треба да ги чекам како секој друг еднаш неделно ама кој да чека бе премногу интересни особено сега оваа 8 епизода што играше.Одма гледај симни ги ке уживаш:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom