Prison Break

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Одличен почеток на трета сезона.
Се надевам дека ќе заличи и ќе го оправда името.
Втора беше..лоша.
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Добра беше и втора..

Иначе добра прва епизода, ќе биде закон осеќам..
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Одличен почеток на трета сезона.
Се надевам дека ќе заличи и ќе го оправда името.
Втора беше..лоша.

Зашто бе и втората беше супер, а кажете третата каде може да се најде
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Зашто бе и втората беше супер, а кажете третата каде може да се најде
Абе првата сезона беше генијална, се беше одлично замислено и темпирано и со тоа постави висок стандард.
Затоа делумната разочараност, во споредба со неа втората беше лоша, се разводни, најверојатно тие кои ја смислиле серијава не очекувале толкав успех и продолжеток па некако исфорсирано ми дојде.
Како и да е третава ми ветува, пак навраќање кон мачо моменти, не трпење на слабост, баш онака хард кор.
Еј кој ја гледаше новата од мај нејм ис Ерл, таму сличен концепт, со се разбира заебантски шмек.

п.с. за интернет, нели намалија и од он и од мт нет, 100 гига даваат по цена за која даваа 4,10.
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Абе првата сезона беше генијална, се беше одлично замислено и темпирано и со тоа постави висок стандард.
Затоа делумната разочараност, во споредба со неа втората беше лоша, се разводни, најверојатно тие кои ја смислиле серијава не очекувале толкав успех и продолжеток па некако исфорсирано ми дојде.
Како и да е третава ми ветува, пак навраќање кон мачо моменти, не трпење на слабост, баш онака хард кор.
Еј кој ја гледаше новата од мај нејм ис Ерл, таму сличен концепт, со се разбира заебантски шмек.

п.с. за интернет, нели намалија и од он и од мт нет, 100 гига даваат по цена за која даваа 4,10.
Ај пишете ми ја адресата од каде да ги симнам
 

OffLine

Worminkle UniversitY
Член од
27 септември 2007
Мислења
161
Поени од реакции
0
Абе првата сезона беше генијална, се беше одлично замислено и темпирано и со тоа постави висок стандард.
Затоа делумната разочараност, во споредба со неа втората беше лоша, се разводни, најверојатно тие кои ја смислиле серијава не очекувале толкав успех и продолжеток па некако исфорсирано ми дојде.
Како и да е третава ми ветува, пак навраќање кон мачо моменти, не трпење на слабост, баш онака хард кор.
Еј кој ја гледаше новата од мај нејм ис Ерл, таму сличен концепт, со се разбира заебантски шмек.
da prvata sezona bese zakon , vtorata nekako so sila ja praea, a za tretata cekaj uste niso neam videno
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Надеж? Домачица?

:) Се токмам да почнам да ја конзумирам серијава во најскоро можно време, сега откако пола свет веќе изгледа 2 сезони. Ама нели е така по филм? Цел ден кркаш нови епизоди, без да чекаш по недела дена?

Призон брејк, хир ај кам. Не дека ве интересира де, али морав да си се исплачам.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Ја гледав вчера третата епизода од трета сезона серијата е зараза мајку му кој ке чека да дојде понеделник да ја гледам 4 епизода.Поздрав:)
 
G

Gray Foxx

Гостин
Koj ja gledase 4 epizoda??? zakon e! ama mislam deka nema sansi mrtva da bide Sarah sigurno e kukla nekoja glavata :D
ako e mrtva za so ke se bori Michael da go izvadi toa idiotot od zatvor,pojaka serija nama da se rodi NIKOGAS!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom