Prison Break

Член од
14 јули 2007
Мислења
21
Поени од реакции
7
Od tolku lugje nikoj ne kaze nisto loso za serijava znaci e top...
Idam da ja simnam odma...
 

Commando

Единство-Активизам-Сила
Член од
12 јули 2007
Мислења
426
Поени од реакции
2
Ај ако можит некој нека ми кажит дал’ ја имат на телевизорот?
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Luge kazuvajte kaj da se najdi tretata sezona oti zbesnaFFF...Koa mi zavrsi vtorata sezona pomisliv da go frlam televizorot niz terasa,,,eeeej pak zatvor padna Michael..cccc....znaci ova stoposto e pozavisno od naj jakata droga....Veruvate deka mi stanaja dosadni igranive filmovi momentalno???
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
3ta sezona iskaca na 17 septemvri....
znam deka e daleku ali mora da se ceka
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
таман, да фатам уште еднаш да ги изгледам пополека...
 

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
no coment za serija....neam gleano bolja serija nikad..BRAVO...ah michael so bi ti praela :):vozbud:
 

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
btw ako saka nekoj da ja dobie neka se obrati kaj mene ..gi imam site epizodi do sea:pipi:
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
серијава е лудило.позаразно нешто нема. летово ги изглеав 1ва и 2ра. за 3та видов дека ќе е премиера на 17 на ФОХ. малце се разочарав кога заврши 2ра, мислев дека ќе праат хепи енд до крај али тоа е. иначе биле планирани 2 сезони али ради огромна гледаност ќе продолжи. иначе у крај на 2ра Мајкл го бутаат у Сона која никој не знае шо е. видов дека Сона е уствари затвор без чувари, со убици, наркомани, ненормални..... и сеа ќе е интересно. Мајкл, Белик, Махоун и Т-Бег(не знам дали и уште некој) ќе треба да се здружат заедно за да киднат. 3та сезона хир ај ем :)
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
dajte nekako da se dogovorime prvite 2 sezoni od prison break nekoj da mi gi presnima na DVD ako gi ima mislam za razumna cena normalno ako ima nekoj zainteresiran neka pise ovde ili neka mi pise na private inace od skopje sum pa odnapred fala
Pozdrav
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
ја гледав првата епизода од 3та сезона пред некој ден...Закон се и ќе биде лудница оваа сезона!Незнам што повеќе да пишам...сите што ја гледаат знаат!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom