Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.165
Поени од реакции
35.374
Ќе го цитирам цел Фан Клуб Интер, 50-0 тепаме, ги газиме како камион куче, породилни болки ќе доживеат.

АЈААА НЕ СО КАИШОТ НЕМОЈТЕ ПЛС СЕ ШАЛЕВ

10222008-8227-4FD2-942A-E881DFD8312A.jpeg

Тежок блам ќе испиеме, Клоп ќе ги игра Хендерсон и економот штопери, економот препород ќе доживее, во Бекенбауер, Малдини и Неста ќе се претвори, Марсијал мртвакот ќе утне три 100% шанси, сместа не враќаат 6то место и дур трепнеш се бориме за ЛЕ.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Што убаво сите сценарија си ги опфати :D

Еве јас одам на мирољубиви 1-1 :icon_lol: Без заебанција, се натака ме влече, баш да видам дали ќе изедам блам или ќе погодам.
Проширена и накитена верзија изнапишала чолизмо на “може ќе тепа Х, може ќе тепа Y, ама можда и нерешено ќе е” за да си покриен во сите ситуации, за да не те заебаваат.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.948
Поени од реакции
84.383
Ливерпул тепа, Сити се враќат во врвот, во Март ќе се прават муабети како Јунајтед паднале и ќе се борат за топ 4.

Да бидеме реални ипак, и фановите на Јунајтед го знаат тоа дека нема шанса тимов до Мај да се држи вака и дека целта им е сепак топ 4, а не титула
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Најдобар justification муабет за пред дерби е да викаш "абе ќе го јадеме", за после тоа ако ти изгуби екипата ќе речеш "па добро реков јас, не очекував друго" за да не ти биде толку солено, а ако тепаат ќе се курчиш до бескрај пошто нема да е битно што си рекол :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.948
Поени од реакции
84.383



Еве, официјално кругот се комплетираше после победата на Шефилд вчера
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
надалеку се осеќа стравот во коските на лузерпулците :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Пеџа знаеше што време доаѓа затоа си избега ко пичка.
Многу дечково брзо и нагло се повлече од форумов.. Претходните 2-3 години најголем галамџија, па и модератор беше бапнат, сега гледам ништо.. ни А ни БЕ да гукне, се откажал модератор.. Изгледа како Ливерпулр се понаша, како се симнува од врвот така и го снемува пеџа :D
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
15.157
Поени од реакции
16.697
Што убаво сите сценарија си ги опфати :D

Еве јас одам на мирољубиви 1-1 :icon_lol: Без заебанција, се натака ме влече, баш да видам дали ќе изедам блам или ќе погодам.
Тоа во превод ми иди вака :
Мојот кладилничарски инстинкт ми вика тепа Луверпул, а подсвесно сакам да ги добиете :D
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Чудно е што и Донев го снема во исто време. Ништо чудно Acid да ги однел по риба и да се вратил без нив, господ знае какви мафијашки работи се кријат позади форумов. Еднаш модератор, засекогаш модератор, нема изгледа откажување од таа функција.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.157
Поени од реакции
16.697
Чудно е што и Донев го снема во исто време. Ништо чудно Acid да ги однел по риба и да се вратил без нив, господ знае какви мафијашки работи се кријат позади форумов. Еднаш модератор, засекогаш модератор, нема изгледа откажување од таа функција.
Можи вонземјани ги однеле :D
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.509
Поени од реакции
6.142
Чудно е што и Донев го снема во исто време. Ништо чудно Acid да ги однел по риба и да се вратил без нив, господ знае какви мафијашки работи се кријат позади форумов. Еднаш модератор, засекогаш модератор, нема изгледа откажување од таа функција.
Зошто бе мислите одма на најлошото? Можеби ги има почастено одмор на Малдивите? Си м'скат сега коктелче на Малдивите под некој палми, додека некој фуфици во танга ги ладат. :D
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Тивок бојкот поради расчинувањето.

Ете, ја решив мистеријата. Да продолжиме сега со прогнозите за дербито. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom