Premier League - Season 2018/2019

Шампион за 2018/2019 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    264
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.566
Поени од реакции
21.614
Konverzaciive vo ovaa tema se kako nie vo petto oddelenie koga se raspravavme na mal odmor dali Anri e podobar od Nistelroj ili pa Shirer e najdobriot.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.201
Поени од реакции
10.173
Znaci nisto nema da stavis
Ова го имав спремено за одговор во случај да кикснат Сити и некој да ми се смее hhhhhhhhh se izgubi
Ми го упропасти планот. Да ти го ставам за ова :mad:
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.752
Поени од реакции
8.843
Konverzaciive vo ovaa tema se kako nie vo petto oddelenie koga se raspravavme na mal odmor dali Anri e podobar od Nistelroj ili pa Shirer e najdobriot.
Пробвам да му објаснам на субјективните фанови на Јунајтед дека Погба не е она што се очекуваше..разбирам една година да му се дај шанса ама веќе трета сезона навршува и има само минимален напредок и сеуште со смешни изговори се служат како демек немал кој да му поможи..лани на Донев за Матич на глава сите му се качија за сега да бил слаб,спор и стар....да ги читаш во нивниот фан клуб ќе заклучиш дека сите се аматери,кога се дискутира јавно за нивните фудбалери сите биле добри,всушност најдобри на своите позиции само што тренерите не чинеле и не знаат како да ги играат...не е ова само на форумот туку и во живо се такви..јас имам и колеги што се за Јунајтед и сметаат дека Рашфорд бил на нивото на Мбапе..и тоа возрасни мажи мртви сериозни.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.863
Поени од реакции
1.294
Подобро пиши ние да не победиме против Челзи, тие ако не не заебат нема кој!!!
Да беше Мурињо сигурно ќе не заебеја... вака се е отворено.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.337
Konverzaciive vo ovaa tema se kako nie vo petto oddelenie koga se raspravavme na mal odmor dali Anri e podobar od Nistelroj ili pa Shirer e najdobriot.
Па фудбал е, за што друго да збориме освен за лоши судиски пресуди и споредба на фудбалери. За ајварот како се погоди годинава да не треба да збориме. :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.232
Поени од реакции
108.109
Ова го имав спремено за одговор во случај да кикснат Сити и некој да ми се смее hhhhhhhhh se izgubi
Ми го упропасти планот. Да ти го ставам за ова :mad:
Treba da imas sto da stavis hhhhhhh oooooooooooooo fireballlllll

Nego ovie City u zadnje vreme epten se rak za gledanje, ke dadat gol ili dva vo rana faza od mecot i posle nekako mrtvi se tekmite.

Eve dodeka go pisuvav postot 0 2, aj Stek leka poleka umri si.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.863
Поени од реакции
1.294
Ajde sampioni standardno golce od ofsajd za da ne se narusi balansot.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.866
Поени од реакции
7.728
Бентеке и Заха очај, ниту еден дуел не добија, очекував повеќе отпор да пружат Палас, нив му текна да играат во 70та минута.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: S.L
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.566
Поени од реакции
21.614
Па фудбал е, за што друго да збориме освен за лоши судиски пресуди и споредба на фудбалери. За ајварот како се погоди годинава да не треба да збориме. :)
I koj e zakluchokot?
Pogba e podobar od Eriksen?
Salah e bog za Hazard?
Mesi ili Ronaldo?

Ja ne deka ochekuvam da prochitam nekoi bombastichni novosti tuka na forum, ama 65 stranici samo za dvajca igrachi nebare ova e privatna konverzacija.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom