Premier League - Season 2018/2019

Шампион за 2018/2019 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    264
Статус
Затворена за нови мислења.

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
Rekov ja neka izgubat nekolku ut nema ne ne macat so vakvi idiotstini... kreteni glupavi....

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Уште вечерва нека се расформираат сфе да им е.ам, некадарни копиљаци +7 ебаа за месец дена. Исти гомна се со моиве кога ја ебаа прво сезоната со поразот во финалето од Лига Куп од Бирмингам, и пред 3 години од Лестер...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Бреее,какви неспособни копилиња се овие Ливерпул,ајде кур титула.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
не можам да разберам значи каква мизерија човече... дај им ја титулата на Сити и не се ебавај не се мачи не не мачи и нас дај го тоа 4то место за ЛШ и сврикај си. Да ви ебам се по список. Шампиони ќе бидат кој ќе почнат да играат фудбал, а не 45 минути префрлаат како улави средина...
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.644
Поени од реакции
81.670
Леееј, градскиот ривал да ти ја усере борбата за титулата... али сами си се криви Ливерпул, имаа 7+ и ги прокоцкаа.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Вие па ја направивте како 38 коло да е, еден бод разлика, фудбал е да го ебам.

Фановите на Ливерпул треба убаво да си ги запамтат коментарите сега што се пишуваат, ако случајно освојат ќе има сеир.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.599
Поени од реакции
7.194
Леееј, градскиот ривал да ти ја усере борбата за титулата... али сами си се криви Ливерпул, имаа 7+ и ги прокоцкаа.
Градски ривал ако не те заебе, кој друг. Додуша овие и сами си се криви. Лошо играа, факт.
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
не можам да разберам значи каква мизерија човече... дај им ја титулата на Сити и не се ебавај не се мачи не не мачи и нас дај го тоа 4то место за ЛШ и сврикај си. Да ви ебам се по список. Шампиони ќе бидат кој ќе почнат да играат фудбал, а не 45 минути префрлаат како улави средина...
Штета неможиш поќе да се курчиш на навивачи на друг клуб, како до пред месец дена...
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Кој е хрватов коментатор у уста да ја ебам жена му? Како му е името, да го најдам на фејсбук и да му ебам се мртво и живо, семката да му ја ебам.
овој сам има изјавено 2 пати во пренос дека е голем фан на манчестер јунајдет пред се поради фергусон :) последен пат тоа го кажа пред неколку месеци мурињо беше тренер. уште тогаш си реков шо збори малумниов, кој него го прашува на кого е он фан.

за да не те чудат коментарите негови денес, кои беа тотално непрофесионални и пристрасни. но ете, да е јасно зошто

погрда утакмица тешко да имало, имаше едно 50 аута? дно утакмица
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom