Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
ocigledno se zaebava.
Nego Salah sezonava me potsekja na onaa prvata sezona koga dojde vo Pool so i da sutne ke vleze. Mashina e 5 godini svaka mu cast
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
@Stefan-kobe

Два дена по муабетот за Зијеш, пресликување на терен. Влегува, има една очајна секвенца од погрешни додавања и уништувања изгледни полуконтри и контри, дивее и потоа постигнува победнички гол. Попатно помага ептен во одбрана, одзема топки.

@vidooq

Два дена по забелешката за Лофтус-Чик, овој повторно ја држи непотребно топката, овојпат ја губи скоро на средина на теренот и тоа го чини Челзи примен гол, за малку и пропуштени три бода.

Не требаше долго.
Автоматски споено мислење:

Виничиус, Грилиш и едно три места празни па после можи да се дискутира за Салах

Многу ми се допаѓа тоа што има фанови на Винициус и овде. Не знам дали на форумов имам пишувано (мислам дека да), ама на други мрежи и во реален живот неретко сум расправал со фанови на Реал за неговиот потенцијал и квалитети. Вини фанклуб, одиме. <3
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
35.242
Сигурно рекол брат дај да видиш као се пуца у ракља.
Обично после еден таков ужасен проектил, се фаќа за задна ложа, демек истегнал нешто затоа му бил таков катастрофален шутот.
 
Член од
2 декември 2021
Мислења
79
Поени од реакции
202
Hakim Ziyech baLon d'Or !

Man United - Arsenal 3+

Тука па не знаеш кој е поутепан. Дали Арсенал дали Мен Ју. Би требало да има голови вечер пошто позади не се баш толку асални и двете екипи.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.917
Поени од реакции
10.548
Hakim Ziyech baLon d'Or !

Man United - Arsenal 3+

Тука па не знаеш кој е поутепан. Дали Арсенал дали Мен Ју. Би требало да има голови вечер пошто позади не се баш толку асални и двете екипи.
Заеби не ти идат тебе баш прогнозите поготово промашуваш кога ке кажеш ке има пунење значи курац


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
2 декември 2021
Мислења
79
Поени од реакции
202
Заеби не ти идат тебе баш прогнозите поготово промашуваш кога ке кажеш ке има пунење значи курац


Sent from my iPhone using Tapatalk
Уф шо сакам да ви ги истури цревата Арсенал вечер :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: да ве спушти после огромниот 1 бод за вас на Стемфорд Бриџ. :D
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.917
Поени од реакции
10.548
Уф шо сакам да ви ги истури цревата Арсенал вечер :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: да ве спушти после огромниот 1 бод за вас на Стемфорд Бриџ. :D
Навикнати сте вие пластичните да навивате за други клубови така да верувам дека си поголем фан и од ганерите


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
И баш кога мислев дека Фред не може да биде поглуп, демант од негова страна. Уште ова го немав видено, каков човек хахахаха.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.239
Поени од реакции
41.564
Абе ова чист гол е, не ни свирна. Шо е работава ...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom