PlayStation 5

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.358
Поени од реакции
25.053
Како можам да пристапам на wrapup.playstation за да видам статистики? Не ми ја лоадира страната, и претпоставувам дека има врска со ип адресата. Но ако некој може да ме насочи, би бил благодарен.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.553
Поени од реакции
52.345
Како можам да пристапам на wrapup.playstation за да видам статистики? Не ми ја лоадира страната, и претпоставувам дека има врска со ип адресата. Но ако некој може да ме насочи, би бил благодарен.
Конектирај ВПН на Америка (ако ти е таму регистриран јузерот) и ќе ти даде.

Donev_S.png
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Како можам да пристапам на wrapup.playstation за да видам статистики? Не ми ја лоадира страната, и претпоставувам дека има врска со ип адресата. Но ако некој може да ме насочи, би бил благодарен.

wrapup.playstation.com/en-us/

Со додавање на болдот, јас пристапувам на америчката верзија, со оглед на тоа од каде ми е акаунтот.

 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.358
Поени од реакции
25.053
Фала ви многу, се снајдов!

Сепак, не би ги постирал резултатите, за мене се срам жив. 260 часа на Фифа 22, не е фер, иако ме вадат тие 111 поминати на РДР2. За ова време на Фифа ќе изиграв многу други игри, но кога ќе правиш пауза од работа и си викаш ај „една утакмица-две па ќе фатам лаптоп пак“, ова се случува... Следна година похрабро :icon_mrgr:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
91 саат, 71 на Rocket League. Скромно.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.275
Конечно купив PS5.

Сега едно прашање за поискусните. Како беше таа фората со primary и secondary акаунт за да може брат ми на неговиот акаунт на PS4 да ги игра истите игри за PS4 што се?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Spiderman, God of War, Ragnarok, Ghost of Tsushima, Sekiro, двете Horizon поминати... некоја друга да препорачате што е must? Elden ми е планирана за компјутер. RDR ми е исто на компјутер почната од поодамна.
 
Ф

Флеш

Гостин
Spiderman, God of War, Ragnarok, Ghost of Tsushima, Sekiro, двете Horizon поминати... некоја друга да препорачате што е must? Elden ми е планирана за компјутер. RDR ми е исто на компјутер почната од поодамна.
Rdr2 заврши ја бајо .Не оставај нишо незавршено . Сеа и јас ја почнав
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.102
Поени од реакции
16.312
Дечки имам PSVR (2 верзија) на PS5, сакав да прашам дали игрите за PSVR2 ќе можам да ги играм на PSVR ? Нигде ненстретнав инфо :)
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.358
Поени од реакции
25.053
PSA

Jedi fallen order e spustena na 5 evra
Super igra, vredi sekoj cent
Taman za skoro ke izleze i novata star wars

@џимеј looking at you :D
Ја дадоа бесплатна во јануари на ps plus, ама ужас сум со време периодов... едвај Days Gone ја играм. Може оваа да ми биде следна, малку да паузирам од отворени светови :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.237
Поени од реакции
41.553
Decki edno nubsko prasanje, mozam da aktiviram EA Play na US akaunt na ps5 ili nema teorija. Deka sakav It Takes two da ja kupam a e 39 dolari, a ova e 30 dolari na 12 meseci plus imaat i drugi free igri od EA ko ps plus sto pravat pa poise toa bi mi se isplatelo ako e izvodlivo da se zeme.
 

igor00000000

I find your lack of faith disturbing
Член од
17 октомври 2022
Мислења
76
Поени од реакции
67
Decki edno nubsko prasanje, mozam da aktiviram EA Play na US akaunt na ps5 ili nema teorija. Deka sakav It Takes two da ja kupam a e 39 dolari, a ova e 30 dolari na 12 meseci plus imaat i drugi free igri od EA ko ps plus sto pravat pa poise toa bi mi se isplatelo ako e izvodlivo da se zeme.
со гифт кард уса регион
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Не сум сигурен дека може да се купи и со гифт кард. Сум користел Ea Play, ама купено ми беше од G2A
 

Kajgana Shop

На врв Bottom