PlayStation 4

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ne rizikuvaj so akaunti, imase eden decko nesto slicno praese pa go baniraa od psn, sreka samo kako opomena nedela dve.
Сигурно за нешто друго е баниран, за шерување на акаунт не се банира вика официјално.
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.836
Поени од реакции
2.104
Сигурно за нешто друго е баниран, за шерување на акаунт не се банира вика официјално.
Купив однапред активиран псн плус акаунт за 14 дена за 1 долар за проба си функционира одлично е сега гледам дека за 12 месеци има за 10 долари

Пробал некој ?

http://www.ebay.com/itm/PlayStation-Plus-365-Dias-PSN-PS4-Vita-12-Meses-1-Ano-/282656671710?hash=item41cfa687de:g:0vgAAOSwr6RZoYAv
Што напраи ко купи?[DOUBLEPOST=1505993879][/DOUBLEPOST]Смееш ли после тоа да смениш меил и пасворд на акаунтот, ако не можеш рачунај дека сите бесплатни месечни игри нема да можеш да ги играш кога ке истече претплатата.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Што напраи ко купи?[DOUBLEPOST=1505993879][/DOUBLEPOST]Смееш ли после тоа да смениш меил и пасворд на акаунтот, ако не можеш рачунај дека сите бесплатни месечни игри нема да можеш да ги играш кога ке истече претплатата.
Па сигурно на тој акаунт он нема во иднина да надополнува пари за да купи пс+. Така да во секој случај ПСН игрите нема да може да ги игра.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Што напраи ко купи?[DOUBLEPOST=1505993879][/DOUBLEPOST]Смееш ли после тоа да смениш меил и пасворд на акаунтот, ако не можеш рачунај дека сите бесплатни месечни игри нема да можеш да ги играш кога ке истече претплатата.

Купив од кај него за 1 долар за 1 месец псн+ за тест. Еве ја играм infamous сега :). Иначе да кога ќе заврши толку, ги немаш игрите.

Вчера купив акаунт со 5 игри за 900 денари. Игрите не ги знае кој се не ги знаеш ни ти дури не се логираш доаѓаат рандом. Кога ќе сум дома вечер ќе видам баш што има како има во кодот. (овој акаунт е твој не е триал верзија ќе си биде нон стоп).



Ќе ја тестирам секоја можна глупост што може да се направи па ќе ви кажам :)
 
Последно уредено:
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.836
Поени од реакции
2.104
Купив од кај него за 1 долар за 1 месец псн+ за тест. Еве ја играм infamous сега :). Иначе да кога ќе заврши толку, ги немаш игрите.

Вчера купив акаунт со 5 игри за 900 денари. Игрите не ги знае кој се не ги знаеш ни ти дури не се логираш доаѓаат рандом. Кога ќе сум дома вечер ќе видам баш што има како има во кодот. (овој акаунт е твој не е триал верзија ќе си биде нон стоп).



Ќе ја тестирам секоја можна глупост што може да се направи па ќе ви кажам :)
Ај пушти линк од каде ги зимаш да разгледам што како има.[DOUBLEPOST=1506081696][/DOUBLEPOST]најдов :D
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ај пушти линк од каде ги зимаш да разгледам што како има.[DOUBLEPOST=1506081696][/DOUBLEPOST]најдов :D
Far cry 4, final fantasy 5 игри има дури, Destiny, resident evil 7, Titan fall 2, wwe, warframe Marvel vs Capcom 3, Thief и уште 5 6 други не ги знам.

Сите тие игри за 900 денари :))
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.347
Поени од реакции
4.993
Far cry 4, final fantasy 5 игри има дури, Destiny, resident evil 7, Titan fall 2, wwe, warframe Marvel vs Capcom 3, Thief и уште 5 6 други не ги знам.

Сите тие игри за 900 денари :))
Такви акаунти можат да бидат само крадени или во функција одредено време се додека креаторот на тој акаунт не смени шифра на профилот.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Такви акаунти можат да бидат само крадени или во функција одредено време се додека креаторот на тој акаунт не смени шифра на профилот.
Какви сакаат нека бидат јас да ги спуштам игрите :)
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.836
Поени од реакции
2.104
Какви сакаат нека бидат јас да ги спуштам игрите :)
Џабе ти е и да ги спуштиш, ако смени пасворд нема да можеш да ги играш више, така јас се заебав со Gta ја купив 20 евра ми пратија акаунт симнав и после дваесетина дена ја заклучија
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Џабе ти е и да ги спуштиш, ако смени пасворд нема да можеш да ги играш више, така јас се заебав со Gta ја купив 20 евра ми пратија акаунт симнав и после дваесетина дена ја заклучија
Ако го активираш тој акаунѕ како примарен после дозвола имаат сите да ја играат. Незнам појма немам нов сум пробувам се :). Како што тече времето ќе ви кажувам што се десило дали сум банирам и.т.н :)
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.650
Поени од реакции
1.538
Ако го активираш тој акаунѕ како примарен после дозвола имаат сите да ја играат. Незнам појма немам нов сум пробувам се :). Како што тече времето ќе ви кажувам што се десило дали сум банирам и.т.н :)
А доколку пријави дека му е хакиран акаунто на Сони Супорт, има ли шанси да те казнат некако?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
А доколку пријави дека му е хакиран акаунто на Сони Супорт, има ли шанси да те казнат некако?
Незнам.. Појма немам :). Иначе за шер на игра не прават проблем. Можам јас да ти го дадам акаунтот и да си спуштиш и ти. Ако ви текнува мајкродофт не сакаше така ама сони почна па мораа и тие.

https://youtu.be/kWSIFh8ICaA
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.836
Поени од реакции
2.104
А доколку пријави дека му е хакиран акаунто на Сони Супорт, има ли шанси да те казнат некако?
Големи се шансите перманентно да те банираат
Ако го активираш тој акаунѕ како примарен после дозвола имаат сите да ја играат. Незнам појма немам нов сум пробувам се :). Како што тече времето ќе ви кажувам што се десило дали сум банирам и.т.н :)
Ако смени пасворд џабе ти е се ја губиш играта.
Незнам.. Појма немам :). Иначе за шер на игра не прават проблем. Можам јас да ти го дадам акаунтот и да си спуштиш и ти. Ако ви текнува мајкродофт не сакаше така ама сони почна па мораа и тие.

https://youtu.be/kWSIFh8ICaA
Да ама да најдеш некој што нема да те заебе,јас имам два акаунти со огри само ај најди некој во кој ќе бидеш сигурен да му дадеш акаунт а нема да те заебе нешто.[DOUBLEPOST=1506181000][/DOUBLEPOST]На овој начин може да се зимаат и игри дигитални и да ти дојдат поефтини за купување
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Апдејт 1:

Потврдено акаунтов е хакиран :pos:
На прашањето дали е хакиран добив одговор спуштај побрзо :pos::pos::pos:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Јас го јадев со ефтини игри, срека добив 30дена бан за онлине, сега и фифа18 да ми ја дава за 100денари, не би ја зел.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom