Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Gamespot немаат повеќе кључеви за C&C4 , јас успеав да земам и ја спуштив МоХ на ПС3ката. Сега чекам 21ви, тогаш почнува бетата за овие што немаат ВИП access
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.666
Поени од реакции
52.547
Gamespot немаат повеќе кључеви за C&C4 , јас успеав да земам и ја спуштив МоХ на ПС3ката. Сега чекам 21ви, тогаш почнува бетата за овие што немаат ВИП access
Во мејлот пишува дека би требало уште да имаат утре-задутре, и дека ќе пратат. :toe:
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Да видиме :)... таа бетата одамна е завршена...
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Gamespot немаат повеќе кључеви за C&C4 , јас успеав да земам и ја спуштив МоХ на ПС3ката. Сега чекам 21ви, тогаш почнува бетата за овие што немаат ВИП access
Ima uste samo sto najdov, fala ErT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.666
Поени од реакции
52.547
Ima uste samo sto najdov, fala ErT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Thanks for your interest in the Command & Conquer 4 Open Beta. We're currently limiting the rate at which we're distributing keys, but we've just secured you a place in line. We'll display your key here when we release more keys in the coming days, and we'll be sure to notify you by email as well.
Јас цело време ова го добивам. :cry::cry:
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Се извинувам за оф топиков, колку пари може да кошта пс3 на старо?
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Се извинувам за оф топиков, колку пари може да кошта пс3 на старо?
Оди на пазар3. Иначе еве имаш линк погоре што го постирав. 15000 денари е преуба цена. Во европа 250гб се преку 300 евра, додека кај нас се преку 21000.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
OК, ова е нешто фантастично, баш кога планирав да ја купам Infamous Сони направија нешто ЗАКОН. Не знам колку од вас приметивте, али на US PS Store, ја има Infamous целата игра за 29.99$. Играта може да се спушти на 5 различни конзоли, значи може да се Gameshare-ува. Ако се собереме 5 души, играта ќе ја имаме за 6$ (значи ќе ја поделиме). Ајде кажете кој е за, ЦЕЛА игра за 300 денари.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Хм ... чекај да размислам ....... I'M IN !!!!!!!!!!!!! Ама мора преку Playstation Plus .... Јас ќе земам ама Европско, а ја нема Infamous на европското ... ахх
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Не мора Playstation Plus :). Играта може да ја купи СЕКОЈ.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Tоа ми се допаѓа ! :)

--- надополнето ---

Абе да не знаеш од каде да земам Hard Disc за PS3. Само уште 6 gb имам, а не планирам нов Ps3 да купувам ....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom