PES 6 ONLINE SHOLLYM PATCH 2012

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.777
Поени од реакции
4.717
Tashe93 го погоди правото место за анимирање на народ за ПЕС 6. Кајгана врие од вљубеници по ПЕС, може добро да испадне сето ова :vozbud:
--- надополнето: 24 април 2012 во 13:36 ---
Vie sho kje igrate... napisete
1. tashe
2. talibanac
3.. dodajte se vie .. po istiot primer :)
jas imam 10tina drugari so mu imam sredeno patchot ..tak da sega sme 12-13..
da napravime najgolema liga na balkanot !!!!!!!!
pa od koga ke izigrame 1-2 sezoni ..mozi i vo zivo turnircina da se najduvame .. faca ke bidi
samo trud povekje :)
--- надополнето: 24 април 2012 во 13:20 ---
http://pes-mkd.weebly.com/ ovde jas vodev liga..ama nemozev da stignam imav mnogu rabota igrav i 2 drugi ligi .. pa ne se izigra 2 sezona ..ama KAJGANA LIGA mora da uspee :)
1. tashe
2. talibanac
3. bobipp

P.S. Mora hotmail adresa?
 
Член од
24 април 2012
Мислења
6
Поени од реакции
2
Tashe93 го погоди правото место за анимирање на народ за ПЕС 6. Кајгана врие од вљубеници по ПЕС, може добро да испадне сето ова :vozbud:
--- надополнето: 24 април 2012 во 13:36 ---


1. tashe
2. talibanac
3. bobipp

P.S. Mora hotmail adresa?
Да ако се бараме по форумов ќе треба цела вечност да се бараме :D вака на МСН се ќе се договориме што како! :) https://www.facebook.com/zlatko.stojanovski.sk додате ме на Фејсбук затоа што повеќе таму седам од колку на МСН :D
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.120
Поени од реакции
7.112
а дали мора switcher за да играме онлине? или само пачо (китсервер)
 
Член од
24 април 2012
Мислења
6
Поени од реакции
2
ПЕС6,Обичен пач и некои делови за онлајн што ги има Таше! и ништо повеќе не ви е потребно! :)
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
417
Поени од реакции
562
1. Tashe93
2. Talibanac
3. Bobipp
4. Blagojce
5. Filip
6. Pavle-Paki
7. Bobi-Inter
8. Martin Atanasov .. odime do kaj 18 i pocnuvame :)
--- надополнето: 24 април 2012 во 14:41 ---
а дали мора switcher за да играме онлине? или само пачо (китсервер)
Switchero i kitserver zadolzitelno :)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.777
Поени од реакции
4.717
parizoski@yahoo додавајте ме на мсн
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.777
Поени од реакции
4.717
videte ZABAVA ! Quaresma rabona goal !
http://www.youtube.com/watch?v=F7A4oqjXDgo&context=C4581733ADvjVQa1PpcFP-00-nbzgP3yye4uXcy_APRLsoANmj0lQ= edno zagrevanje :)
grafikata na nekoj golovi ja imav namaleno zatoa taka se igracite.. inace 5ka se :)
Имам акаунт и на пес-сербиа :D Да не играш во тоа CTL лигата? Може малце да објасниш и за системите за натпреварување, лиги, регистрации и сл. услови за влез...или се ќе се сведе на пријателски само...? :(
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
417
Поени од реакции
562
Имам акаунт и на пес-сербиа :D Да не играш во тоа CTL лигата? Може малце да објасниш и за системите за натпреварување, лиги, регистрации и сл. услови за влез...или се ќе се сведе на пријателски само...? :(
Jas shollym liga igram .. vo nea ima mnogu i ctl takmicari ...prijatelski igraj dobar net da imas i najvazno Kultura da nema raspravii .. daj da se aktivirame malce.. jas sum tamu makedonec i eden moj drugar
prvata sezona ja osvojv sea 3-tata mozi pak :D mora da mu kazime na srbite koj se glavni :P
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.395
Поени од реакции
12.490
Count me in, моментално симнувам.

1. Tashe93
2. Talibanac
3. Bobipp
4. Blagojce
5. Filip
6. Pavle-Paki
7. Bobi-Inter
8. Martin Atanasov
9. Божино bozino@hotmail.com

Торентот шо го даде од isohunt не крева брзина, има други со повеќе сидери, ќе симнувам друг, ваљда не менува... Еве наскоро се ќе се симни, потоа?
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.120
Поени од реакции
7.112
И јас симнувам, бавно оди, нема да стасам до крајов на месецов, од први мај и мене сметајте ме :)

1. Tashe93
2. Talibanac
3. Bobipp
4. Blagojce
5. Filip
6. Pavle-Paki
7. Bobi-Inter
8. Martin Atanasov
9. Божино bozino@hotmail.com
10. Lu5MKD lusio_pp@hotmail.com
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
891
Поени од реакции
398
И ја сум ... само прво да ја средам .. (АКО УСПЕАМ .. ) :D
 

NovaLine

Not an idiot.
Член од
5 јануари 2011
Мислења
228
Поени од реакции
112
ееее ова долго се чекаше, браво конечно некој се нафати да организира малце... иначе и јас сум ама прво треба да го средам со Winter 2012... прашање само дали треба само кит серверот да се спушти или комплетно цел пач?! фала на помошта однапред :))
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.120
Поени од реакции
7.112
ееее ова долго се чекаше, браво конечно некој се нафати да организира малце... иначе и јас сум ама прво треба да го средам со Winter 2012... прашање само дали треба само кит серверот да се спушти или комплетно цел пач?! фала на помошта однапред :))
значи јас како шо сватив, прво играта нормално, па то switcher шо е со 4 дела па после то со 19 дела.
јас уште 3тио дел го симнувам, нетов ми е тиња.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom