PES 6 ONLINE SHOLLYM PATCH 2012

NovaLine

Not an idiot.
Член од
5 јануари 2011
Мислења
228
Поени од реакции
112
значи јас како шо сватив, прво играта нормално, па то switcher шо е со 4 дела па после то со 19 дела.
јас уште 3тио дел го симнувам, нетов ми е тиња.
јас го играм пачов последниве 2 години... и знам како оди тоа... ама прашањето ми беше за апдејтов... го имам јас Shollym patch 2011-2012 ама без апдејт Winter 2012... па прашањето ми беше дали треба само кит серверот да го спуштам од апдејтот или потполно цел пач...
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
417
Поени од реакции
562
јас го играм пачов последниве 2 години... и знам како оди тоа... ама прашањето ми беше за апдејтов... го имам јас Shollym patch 2011-2012 ама без апдејт Winter 2012... па прашањето ми беше дали треба само кит серверот да го спуштам од апдејтот или потполно цел пач...
Za da imas orginal likovite dresovi i se ostanato .. samo Switcher i Kitserver slezi kako i site drugi :)
--- надополнето: 25 април 2012 во 00:48 ---
problemi okolu instalacija ili bilo kakvi prasanja ... mozi tuka a mozi i na msn detetoo@hotmail.com
ili na fb .. skoro cel den sum online https://www.facebook.com/tashedeteto
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
891
Поени од реакции
398
Za da imas orginal likovite dresovi i se ostanato .. samo Switcher i Kitserver slezi kako i site drugi :)
--- надополнето: 25 април 2012 во 00:48 ---
problemi okolu instalacija ili bilo kakvi prasanja ... mozi tuka a mozi i na msn detetoo@hotmail.com
ili na fb .. skoro cel den sum online https://www.facebook.com/tashedeteto
а вака чим се остаил за симнување линкови ... вака у еден пост да објасниш ШТО КАКО СЕ ИНСТАЛИРА и каде ..?
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.395
Поени од реакции
12.490
pes6.exe has stopped working (кога влегува во мечот, а играта си се пушта) -.- да не има проблем со 64 битна верзија?
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.395
Поени од реакции
12.490
Ja сум воодушевен, сеа ќе тренирам да му се реванширам на Tashe и ајде побрзо да формираме лига:vozbud:
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
417
Поени од реакции
562
5 мај е краен рок за пријавување .. на 5 мај започнува Кајгана Лига :)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.777
Поени од реакции
4.717
Чекас сега како 5-ти Мај, кој го организира ова, дајте малце појче време ;)
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.395
Поени од реакции
12.490
1:1 извадив со Tashe, водев, но искуството си го стори своето :icon_mrgr: Рака на срце, играше со хендикеп (без џојстик). Ајде луѓе, преинтересно е!
--- надополнето: 25 април 2012 во 17:36 ---
Чекас сега како 5-ти Мај, кој го организира ова, дајте малце појче време ;)
Ко ќе се соберат 18 играчи, кои СЕРИОЗНО имаат намера да играат, тогаш... Можи и побрзо да биди :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.128
Поени од реакции
1.875
Го има некаде Winter update како целина да не го симнувам по делови бидејќи лошо искуство имам со симнувањето на такви фајлови.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
460
Поени од реакции
130
Кажувајте сега некој шо ја има снимено кај да го снимам switcho и kitservero
 

Kajgana Shop

На врв Bottom