NovaLine
Поени од реакции
112

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Најлесен начин би ти било... www.g2play.net, доколку имаш кредитна картица.. А и јас имам еден код, ке ти го дадам, али не работи на сите сервери. Јас играм на NETSKY Promod серверите, и овој код си работи супер, денес земав нов.
  Брат, ова Даотианфу не беа нешто слушалки ...или слично?
  NovaLine
  NovaLine
  погодок од прва братче... :)))
  stipsburg
  stipsburg
  Абе имам дома едни такви одамна..и никако да видам како се викаат...Кога го видов твојот ник овде..ми беше познат од некаде...ги видов слушалките и видов дека се викаат исто..потсвесно сум ги запамтил :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom