TasHee
Поени од реакции
128

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  Кога ќе ме видиш онлајн пиши ми.. да ми ја средиш ПЕС ако можеш! позз росоњер ;)
  Таше....стај ме и мене во списокот за пријавени!

  позз
  Брат те адд на фејсбук за играва незнам како да ја инсталирам, па ако имаш слободно време да ја направиме :)
  М
  Druze kako da go simnam ova switcher-ov ispagjaat razni gluposti.. download kopcinja eden kup a nikako da trgne da se spusta
  М
  Мартин`
  aj koga ke vidish pisi da sredam .. ili daj torent za se full
  Ајде викни кого знаеш и нека дојде да ни се придружи и да тргнеме зрело и да го развиеме онлајн гејмингот на ПЕС6ката во Македонија! :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom