PES 2017

Член од
12 јуни 2017
Мислења
234
Поени од реакции
136
E фала ти многу, а пошо сум наб уште едно прашање, едно по едно треба да ги инсталирам пачовите така ?
Симни го прво 6.0 од Mega или Zippyshare линковите тие се на повеке делови само extrac files ке им направиш и ќе ти се појави инсталацијата а после тоа инсталирај го апдејтот 6.1
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
E фала ти многу, а пошо сум наб уште едно прашање, едно по едно треба да ги инсталирам пачовите така ?
и тоа ти го пишува во patch description :) на пример ако инсталираш пач 6.0 (кој е и последен објавен за 17ката) не мора да го имаш инсталирано 5.0... сите што се со назнака 0-нула на крај се независни пачеви... а додека апдејтите на независниот пач одат со 6.1...6.2 ...6.3 итн... во случајов инсталирај си 6,0 и апдејтот на истиот 6,1 и доста ти е... имаш и видеа туторијал како се инсталираат постапно... позз..
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.450
Поени од реакции
4.105
Со шо конфигурации ја играте ПЕС 2018? Стварно треба 30 гига слободен простор? Ако треба ич да не ја симнувам, да си останам на ПЕС 17 :P
 
Последно уредено:

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
1.884
Поени од реакции
950
Постои онлајн крак за 2017?
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.485
Поени од реакции
739
Денес пробав да ја инсталирам PES 2017 и ми се појави ова ? Помош ? Untitled.png
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
19.367
Поени од реакции
46.385
Првпат ќе ја има и Македонија во новата ПЕС 2020


I Kosove tagodze :uzi:
 
На врв Bottom