PES 2017

Член од
12 јуни 2017
Мислења
261
Поени од реакции
155
E фала ти многу, а пошо сум наб уште едно прашање, едно по едно треба да ги инсталирам пачовите така ?
Симни го прво 6.0 од Mega или Zippyshare линковите тие се на повеке делови само extrac files ке им направиш и ќе ти се појави инсталацијата а после тоа инсталирај го апдејтот 6.1
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
17
Поени од реакции
5
E фала ти многу, а пошо сум наб уште едно прашање, едно по едно треба да ги инсталирам пачовите така ?
и тоа ти го пишува во patch description :) на пример ако инсталираш пач 6.0 (кој е и последен објавен за 17ката) не мора да го имаш инсталирано 5.0... сите што се со назнака 0-нула на крај се независни пачеви... а додека апдејтите на независниот пач одат со 6.1...6.2 ...6.3 итн... во случајов инсталирај си 6,0 и апдејтот на истиот 6,1 и доста ти е... имаш и видеа туторијал како се инсталираат постапно... позз..
 

mr wednesday

сТреда дан за метак.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
681
Поени од реакции
1.674
Ептен ви фала момци, средено е ! (y)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.519
Поени од реакции
4.246
Со шо конфигурации ја играте ПЕС 2018? Стварно треба 30 гига слободен простор? Ако треба ич да не ја симнувам, да си останам на ПЕС 17 :P
 
Последно уредено:

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
1.921
Поени од реакции
988
Постои онлајн крак за 2017?
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.537
Поени од реакции
784
Денес пробав да ја инсталирам PES 2017 и ми се појави ова ? Помош ? Untitled.png
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
20.398
Поени од реакции
52.036
Првпат ќе ја има и Македонија во новата ПЕС 2020


I Kosove tagodze :uzi:
 
Член од
17 септември 2012
Мислења
847
Поени од реакции
460
Дечки, ја игра некој PES 2020? Ја симнав со крак од CPY, ама кога ја пуштам ми се пали steam и не сака да се упали. Да не знае некој како да го решам проблемов? Барав по гугл, пробав со исклучен steam и windows defender, ама пак исто.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.059
Поени од реакции
5.520
Дечки, ја игра некој PES 2020? Ја симнав со крак од CPY, ама кога ја пуштам ми се пали steam и не сака да се упали. Да не знае некој како да го решам проблемов? Барав по гугл, пробав со исклучен steam и windows defender, ама пак исто.
Си симнал фејк крак/вирус. Има една метода бајпас, барај на youtube. Него, ако сакаш легално да играш онлајн, за беспари, симни PES 2020 Lite на стим.
 
На врв Bottom