PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Незнам шо ви смета , излеа само мене ми лега играва ... Супер стаар ми е некако најарно зашо она Топ плеер ептен е ретардирано , иако и на него ги мавам од земја .... :D
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
Како што више имаше коментар претходна страна, играва е топ за против другар и 2на2, а да играш против компијутер може некогаш да те излуди па и да го скршиш мониторот .. :cautious:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
За со другари е измислена, ама против компјутер е како да играм против Чак Норис. КАТАСТРОФА
 
П

Паган-др

Гостин
Преку што можам да ја играм со другари од по дома?
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.728
Поени од реакции
11.564
За 1на1 е измислена, и така никогаш не сум играл сам ПЕС... така да одлична ми е мене.
Иначе одмна не сум играл па да ве прашам дали уште го користите PESEdit или има некој нов боље?
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
За 1на1 е измислена, и така никогаш не сум играл сам ПЕС... така да одлична ми е мене.
Иначе одмна не сум играл па да ве прашам дали уште го користите PESEdit или има некој нов боље?
Еден и единствен ... едноставно најдобар е ... :)
 

Slock92

Топчија во СРЖ!!!!!
Член од
13 септември 2008
Мислења
277
Поени од реакции
9
Дечки ќе може некој да ми прати линкче, кај можам ПЕС 2012 да ја симнам... формат праев и ја неам сеа ! :) ПОздрав и фала ви однапред ! :)
:)
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Може некој детално да објасни делот Compactness во Game Plan на што точно се однесува, и како влијае врз играта? А ако имате линк за сите делови, тактики, туторијали за Game Plan би било супер. Фала
 
Член од
5 август 2008
Мислења
557
Поени од реакции
180
Дали може да се намести да се игра на два џоистици?
 

Slock92

Топчија во СРЖ!!!!!
Член од
13 септември 2008
Мислења
277
Поени од реакции
9
Луѓе ве молам ако може некој да ми објасни како да ја ставам 2 лига англиска да ја има... го симнав 3.0 ПЕС Едит пачот. и ја има бундес лига 2... незнам како да ја наместам ... и уште нешто...Англиски коментатор негде се наоѓа ? :)) Фала ви однапред !
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.728
Поени од реакции
11.564
Луѓе ве молам ако може некој да ми објасни како да ја ставам 2 лига англиска да ја има... го симнав 3.0 ПЕС Едит пачот. и ја има бундес лига 2... незнам како да ја наместам ... и уште нешто...Англиски коментатор негде се наоѓа ? :)) Фала ви однапред !
За 2 лига Англија ќе си наместиш во PESEdit Selector во тоа 2nd divisions, а коментатор се симнува по страниве јас со германскиот играм не ми текнало да симнам. :D

П.С сега излезе Add-on од PESEdit за европсково, симнете го добро е. :)
 

Slock92

Топчија во СРЖ!!!!!
Член од
13 септември 2008
Мислења
277
Поени од реакции
9
За 2 лига Англија ќе си наместиш во PESEdit Selector во тоа 2nd divisions, а коментатор се симнува по страниве јас со германскиот играм не ми текнало да симнам. :D

П.С сега излезе Add-on од PESEdit за европсково, симнете го добро е. :)
Уште да знаев кај да го најдам тоа ПЕСЕдит Селектор ... ако е PESEdit.exe тогаш неможам зашто не ми ја пушта ми бара некој Net Framework :S
--- надополнето: 7 јуни 2012 во 17:39 ---
..
Како да го средам ова, за да можам ПЕСЕдит Селекторот да го пуштам ? ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom