PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
Дајте некој патч за да не е матна сликана.
--- надополнето: 6 мај 2012 во 18:09 ---
Дечки кога играш против компјутерот, да има грешки, ама не толку многу ако имате инсталирано најнов пач.
Јас играм некогаш со другари кај мене, и многу е добра играта и брзо кога се игра 1 vs 1, и грешки со голман нема скоро никогаш.
Играва добра си е, плус не ја имаме сите купено па само да пљукаме по неа, и јас сакам наредна година да биде многу подобра играта, ама и сега е добро, во Pes2012 јас многу подобро играм одбрана за разлика од Pes2011, и не губам многу кога играм против компјутер, може да изгубиш од Барса, Реал, но и нив може да ги тепаш :)
кој патч?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.232
Поени од реакции
5.444
Дајте пачови со средени амблеми,имиња на клубови и слично .. :D
 
Член од
5 септември 2010
Мислења
37
Поени од реакции
31
Decaa ima li nekade turniri vo pes 2012 vo nasava zemja ili jok ?
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Добро знае некој како на BAL се станува стартер?Да се убиеш од голови и пак на клупа фацу му ебем..:tapp:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
Добро знае некој како на BAL се станува стартер?Да се убиеш од голови и пак на клупа фацу му ебем..:tapp:
Кога играш тренинг ти дава задача која доколку ја извршиш, ќе бидеш во стартниот состав, а во спротивно ништо. Мисијата е оцена 6.5 да имаш. А како да останеш, немам идеја. Не играм јас многу БАЛ.

Неколку пати сум влегол во 1 тим, но многу ме нервира, курчи, и што ли уште не што ме вади у 53+- минута.
А уште нешто што повеќе ме нервира е што ме внесува на полувреме(што е ОК), но ме вади во 75 мин:eek:!


Најлупавата работа е што ако не ти понудат договор кога ти истекува, GAME OVER!:eek:
Па да им ебам ќерките и сестрите(зависно од возраст), па треба да има опција FREE AGENT да се биде. Зашо колку што знам, ако не станеш слбоден играч не ти завршува кариерата....
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Кога играш тренинг ти дава задача која доколку ја извршиш, ќе бидеш во стартниот состав, а во спротивно ништо. Мисијата е оцена 6.5 да имаш.

Неколку пати сум влегол во 1 тим, но многу ме нервира, курчи, и што ли уште не што ме вади у 53+- минута.
А уште нешто што повеќе ме нервира е што ме внесува на полувреме(што е ОК), но ме вади во 75 мин:eek:!
:pos: Барем стартер си.. На тој пробниот што треба 6.5 да се извади извадив 7.5!Се испоплеткав и дадов 2 гола и пак нејќе да ме стави пак на клупа седам...Не за друго више ме мрзи да чекам! :D
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
:pos: Барем стартер си.. На тој пробниот што треба 6.5 да се извади извадив 7.5!Се испоплеткав и дадов 2 гола и пак нејќе да ме стави пак на клупа седам...Не за друго више ме мрзи да чекам! :D
Јас скокам пола сезона, колку да ми се покачат оцените па после си играм. Но само толку, колку што ми дозволува играта:pos:.

Отидов у Јуве преку тоа педерските додатоци кои овозможуваат помош, ама ме шутнаа. :pos:

А нема ни индивидуален тренинг, ни ништо. Сакам играчот да ми ја има картата Speed Merchant, ама не знам како да стигнам до неа.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Јас скокам пола сезона, колку да ми се покачат оцените па после си играм. Но само толку, колку што ми дозволува играта:pos:.

Отидов у Јуве преку тоа педерските додатоци кои овозможуваат помош, ама ме шутнаа. :pos:

А нема ни индивидуален тренинг, ни ништо. Сакам играчот да ми ја има картата Speed Merchant, ама не знам како да стигнам до неа.
Да,џабе ти е додатоци кога неможеш да играш!Мене тоа ме нервира,неможам да се докажам...А и многу багови има,треба да најдам подобар пач,зошто 2 сезона на 18 години некоако ме зеде Манчестер,играв една утакмица и џабе дадов гол,све наклупа седев,ја скокнав цела сезона и стигнале ЛШ финале.Реков ќе чекам,ме стави 60 мин губеа 2-1 90 мин дадов гол и за тоa ме прогласија за најдобар играч во ЛШ и најдобар шпиц :pos: :pos:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
стигнале ЛШ финале.Реков ќе чекам,ме стави 60 мин губеа 2-1 90 мин дадов гол и за тоa ме прогласија за најдобар играч во ЛШ и најдобар шпиц :pos: :pos:
Добро, ти барем си изиграл некакви 30+30(продужетци). Што да кажам јас? Се вратив во Јуве(преку фејворит тим), не изиграв ниту една ебана минута и резултатот е следен.

п.с. Пак не ме сакаа и у Барса отидов, затоа тие ми се како тим.

OMG WTF.jpg
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Ги отпакував, па после setup-от го интерлирав и све ок, пуштам играта пак исти курац, не се инстелирал..
Го немам инсталирано, види во фолдерот каде што ти е инсталирана играта да не има друга икона за пуштање на пачот, или во старт мени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom