PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување
Член од
16 октомври 2011
Мислења
371
Поени од реакции
408
Ја симнав пред малце од Piratebay .. инсталирав се ова она . . и на крај ми покажува прозорче едно е*ано :
The dynamic library failed to load. .please confirm that. . bla bla bla . . 6 ипол гига отидоа во канта
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.768
Поени од реакции
6.735
Уште ја играте оваа фејл игра? :pos:
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.842
Поени од реакции
10.210
Играва е ретардирана, ама е стварно заебана на позитивен начин некако, ако и се запниш ама ЕПТЕН, е многу јака за играње!
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Најдов некој пач, ми ги направи јапанциве поретардирани и поигрива е колку-толку.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.842
Поени од реакции
10.210
Ако сакате уште потешка игра FIRE PATCH :D
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Добро на играва во ФЛ мастер лигата,мора да се игра со оние лигушите?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Добро на играва во ФЛ мастер лигата,мора да се игра со оние лигушите?
Default?

Имаш опција да „купиш“ од extra content мод, со кој ќе можеш да играш со нормални играчи.
Ако имаш пач снимено, би требало да ти се отворени сите модови и да можш да играш нормална МЛ.
 
H

-HRO

Гостин
Уште ја играте оваа фејл игра? :pos:
5ти пат ја симињам вчера друже...5ти пат лета во канта.
И давам шанса повторно и повторно и повторно, ама едноставно неможе да се игра ова....
По катастрофа гејмплеј незнам...
Некој ќе рече незнаеш да играш...хахахха. И на PES 11 се губев на почетокот и ја навикнав па сега газам. Ама PES 11 беше игра што ќе те натера да се обидуваш и да ја играш цело време се додека не ја совладаш.
За разлика од PES 12 каде што по првите 5минути те тера да ја избришеш, поради милион глупави грешки на голманот во тим, поради некојси глупав нов дефанзивен бескорисен систем, поради глупите додавања и движења на играчите, поради слободните удари каде што секој шут е гол, поради глупавиот BAL итн.
Јас си терам уште со PES 11 која е далеку подобра од оваа за мене. Си играм со последниот пач на ПЕСЕДИТ, и сите трансфери кои се реализирани после пачот. (подобро сам ќе префрлам и креирам играчи на пес 11 него да играм пес 12 со одвратниот гејмплеј)
PES 12 е дефинитивно најголем FAIL во историјата на PES според мене.
Се надевам и 13ката нема да ја усерат...ама како тргнало и тоа ќе го дочекаме...
 

DelPiero10

10ka
Член од
25 февруари 2012
Мислења
583
Поени од реакции
251
Дефинитивно не знаете да играте, пес 2012 го има најдобриот гејмплеј до сега
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.768
Поени од реакции
6.735
5ти пат ја симињам вчера друже...5ти пат лета во канта.
И давам шанса повторно и повторно и повторно, ама едноставно неможе да се игра ова....
По катастрофа гејмплеј незнам...
Некој ќе рече незнаеш да играш...хахахха. И на PES 11 се губев на почетокот и ја навикнав па сега газам. Ама PES 11 беше игра што ќе те натера да се обидуваш и да ја играш цело време се додека не ја совладаш.
За разлика од PES 12 каде што по првите 5минути те тера да ја избришеш, поради милион глупави грешки на голманот во тим, поради некојси глупав нов дефанзивен бескорисен систем, поради глупите додавања и движења на играчите, поради слободните удари каде што секој шут е гол, поради глупавиот BAL итн.
Јас си терам уште со PES 11 која е далеку подобра од оваа за мене. Си играм со последниот пач на ПЕСЕДИТ, и сите трансфери кои се реализирани после пачот. (подобро сам ќе префрлам и креирам играчи на пес 11 него да играм пес 12 со одвратниот гејмплеј)
PES 12 е дефинитивно најголем FAIL во историјата на PES според мене.
Се надевам и 13ката нема да ја усерат...ама како тргнало и тоа ќе го дочекаме...
Ај да си ми жив и здрав. Повели во проектов. (y)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Дефинитивно не знаете да играте, пес 2012 го има најдобриот гејмплеј до сега
И јас така мислам, не дека најдобар гемплеј, туку подобар од PES2011, барем овде одбраната не се губи, контролираш 2 играч кога одиш во напад/ играш во одбрана.
Што знам, јас ја играм само 1 vs 1 против еден другар, не играм многу често, ама кога играме, се ужива во играта, со последниве пачеви од Pesedit играта е стварно добра.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: |S|

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
И јас така мислам, не дека најдобар гемплеј, туку подобар од PES2011, барем овде одбраната не се губи, контролираш 2 играч кога одиш во напад/ играш во одбрана.
Што знам, јас ја играм само 1 vs 1 против еден другар, не играм многу често, ама кога играме, се ужива во играта, со последниве пачеви од Pesedit играта е стварно добра.

Играва е премногу добра, но само ако играш со другар. Против „копмјутерот“ кога играш, играва е толкаво :гомце:, што не може да се опише.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Играва е премногу добра, но само ако играш со другар. Против „копмјутерот“ кога играш, играва е толкаво :гомце:, што не може да се опише.
Затоа ке се префрлиш како мене на пес 06 со апдејт до 2012 и ке си играш добра игра .. а не како на 2012 фаќаш со меси или роналдо и од центар ги поминуваш сите и даваш гол .. пес 06 е 100 пати подобра за играње од 2012 .. плус со шолим пачот на 06 може да се игра онлајн .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom