PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Зашо кога одам инстал ми искача ерор 1309?
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Ај линк од страната кај што е ставен пачов, или ако може некој мал туториал како да го инсталирам :)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ај линк од страната кај што е ставен пачов, или ако може некој мал туториал како да го инсталирам :)
На 28 страница од темата го имаш пачот и објаснување имаш + на 29 стр. видео тут.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Шо е со торентот од замунда, со 0,1 кбпс симиња :/
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Абе кажете ми некако да ја оправам камерата.... :)
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Ми се деси една глупава работа на играва. Играв со Барса и селектиран ми беше Пике, покрај него трчаше Алвес бркајќи го руни и Алвес направи сам лизгачки старт и доби Руни пенал. Пак да не го стаиле Ауто клизач случајно?
колку што знам ауто клизачот си го местиш ако сакаш, кога местиш формација таму доле кај менаџер сетингс мислам дека е, ќе идеш тригер сетингс и таму се мести он/оф (мислам дека вака нешто беше)


пс: што стискате кога ќе се појави тоа на почеток за “online agreement“, јас цело време го одбивам за да не заебам нешто... го прифатил некој?
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
А некој асален торент да фрлевте навака онда, не мислам да се остаам 2 недели со овој :D
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Kako be so 0.2 ti siminja, koga jas ja simnav za ne pomalku od 5 saati. Go gledam torentot samo se pojacale seed i leecher ne e smeneto nisto. Da ne imas nesto problem so netot?
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
И ја немав никаков проблем, за 2-3 саати играта си ја симнав :p
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Зошто овој глупавиот програм AFS Explorer нејќе да го отвори фолдерот.... Одам import folder како што пише и не бива import folder е сиво нејќе ни да слушне...

--- надополнето ---

Море пес играш, за да направиш нешто како што треба ти требаат 1000 пачови, и прашање е дали ќе успееш.
Ја оправив со ПЕС 11 Camera Settings... сепак фала позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom