PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.272
Поени од реакции
5.263
PES2011 - крадење
Пачот - алат за крадење

појасно сеа? :D
Utorrent и се слично на ова е АЛАТот за крадење.
Пачот е....хммм... Купуваш кола(во овој случај симнуваш играта) и сакаш спојлери, бандажи и тако даље(го ставаш пачот со кој менуваш делови у играта, дресови и слично).
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
PES2011 - крадење
Пачот - алат за крадење

појасно сеа? :D
Utorrent и се слично на ова е АЛАТот за крадење.
Пачот е....хммм... Купуваш кола(во овој случај симнуваш играта) и сакаш спојлери, бандажи и тако даље(го ставаш пачот со кој менуваш делови у играта, дресови и слично).
Ако е крадена колата не смееш никако да прашуваш за делови или слично :pos::pos::pos:
(извинете офтопик)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.272
Поени од реакции
5.263
Ако е крадена колата не смееш никако да прашуваш за делови или слично :pos::pos::pos:
(извинете офтопик)
Така беше објаснето. Можев да додадам и подарена, покрај украдена ама решив на "легален" начин да го објаснам.
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Така беше објаснето. Можев да додадам и подарена, покрај украдена ама решив на "легален" начин да го објаснам.
Не си можел, нема да е филингот, уствари, може филингот да е ист, ама чуството тешко...
 
Член од
13 мај 2008
Мислења
139
Поени од реакции
2
нешто за турнир има?
посебно за 2на2 да не знае некој :D
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.353
Поени од реакции
1.034
fire patch да не има некој аплоад или некој понов дел од 1.4
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.088
Поени од реакции
8.429
Ретко играв мастер лига ама еве сега пред недела дена почнав почесто да играм со Сандерленд. Стигнав до 3 сезона... е сега имам еден проблем. Двајца клучни играчи што во првата и втората сезона играа редовно во првиот тим одкога почнав со 3 сезона па до 7-8 коло цело време се со виолетова стрелка надоле... безразлика дали играм дома или на гости а минатите сезони беа скоро секогаш со портокалова или црвена стрелка.
Дали ви се случувало и на вас со некој играчи вака и што да направам за да не се повеќе со виолетова стрелка? Иначе не се unhappy...
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
347
Поени од реакции
150
Во играва се убо си влегува и се нормално функционира се додека стегнам некст меч и после ме исфрла т.е. ми се појавува донт сенд.Ако знај некој нека помогни, фала однапред:tapp:
 
Член од
15 септември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво момци, сакам да ми помогнете ја имам оригинал играта, сакам да играм онлине направив се што треба и при логирањето ми вика дека играта ми е со по стар PACK или како се вика, ми дава да update и потоа при укл. ми бара Unlock code...... може ли некој да ми го објасни ова и да ми каже начин на кој да го решам ......... БЛАГОДАРАМ ОДНАПРЕД
 

Lovec

http://trophymanager.com/
Член од
14 февруари 2010
Мислења
65
Поени од реакции
1
Балканска лига печ од БПБ едит тим(www.balkanpesbox.com)


Сите нови прволигашки лиги.​

Прва и втора Балканска лига(Работнички во прва Металург во втора Балканска лига)​

Стадиони:​

Грбавица, Кошево, Borac стадион во Бања Лука, Максимир, Пољуд, Стадион Спартак Суботица, Караѓорѓе, Земун, ЈНА, Маракана, Јагодина стадион, Стадион Крал Петар Први, СП Либерти стадионот, Смедерево стадион, стадионот во Подгорица.​

Стадионот Филип Втори е во изградба ке биде достапен во следниот апдејт.​

Трансфери кои се направени до ден денеска​

навивање​

Гејмплеј од jenkey1002 што беше направен специјално за овој печ!​

DOWNLOAD​


За оние кои сакаат во делови !!!​

9 делови по 200мб​


PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

PART 6

PART 7

PART 8

PART 9

Задолжително!!!

FIX:​

Мора задолжително да го инсталирате овој фикс ако сакате печот да ви работи​

Мора да имате инсталирано dlc 7.0​

mozes li da objasnis kako se prikacuva pacot​

edit : resiv​
 

Lovec

http://trophymanager.com/
Член од
14 февруари 2010
Мислења
65
Поени од реакции
1
Ајде ве молам ако може помош сакам да го сменам коментаторот како можам да го сторам тоа може ли некој да ми помогне или да слевнам некој очекувам помош
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.580
Поени од реакции
1.860
Ај ако сакате да помогнете ... Го инсталирав најновиов пач што е арно ама кога ќе идам save ми се гаси игрицата ?!?!
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.478
Поени од реакции
1.250
Сакам да прашам која е подобра игра Пес 11 или Пес 12?
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Сакам да прашам која е подобра игра Пес 11 или Пес 12?
Дефинитивно Пес 2012 најголем промашај до сега , играј си Пес 2011 да не те боли глава :)
--- надополнето: 6 февруари 2012 во 17:14 ---
Data pack 7.0 имам ај ако има некој нов пач со зимските трансвери нека постира овде пошто Пес 12 ми е гола вода и ја бришам.
 
На врв Bottom