NOKIA 5800

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
nigde nema barem takov folder locker....
 
Член од
1 септември 2009
Мислења
4
Поени од реакции
1
Sakam da zemam nokia 5800 pa prasuvam da mi kazete koj ja ima da mi kaze kako? sto?
dali e zadovolen dali se isplaka za tie pari itn....
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Јас го обожавам телефоно земи си го ич не се мисли:smir:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Го имам телефонот месец дена веќе и сум презадоволен, кога ќе го хакнеш имаш еден тон апликации за него. За цената според мене немаш ништо подобро :)
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Го имам телефонот месец дена веќе и сум презадоволен, кога ќе го хакнеш имаш еден тон апликации за него. За цената според мене немаш ништо подобро :)
heh i jas go imam veke mesec dena ednostavno sum prezadovolen samo mojot seuste ne e haknat :toe: i bez aplikacii seuste e super mobilen
Zimaj te uveruvam deka nema da zgresis.`
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
heh i jas go imam veke mesec dena ednostavno sum prezadovolen samo mojot seuste ne e haknat :toe: i bez aplikacii seuste e super mobilen
Zimaj te uveruvam deka nema da zgresis.`
Ако ти треба помош околу хакнување и додавање апликации и сл. кажи :)
пс направи Update на Firmware-от?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
493
Поени од реакции
13
Го иам телефонов од мај, али ако може некој да ми каже како иде тоа со хакнувањето и кај да најдам поише апликации:nesum:.Позадини и останати работи најдов цел пакет со 400 и нешто слики ако некој сака нека каже.:smir:
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Ако ти треба помош околу хакнување и додавање апликации и сл. кажи :)
пс направи Update на Firmware-от?
odma toj den go zedov toj den napraiv update...
btw i jas sakam da go haknam i da dodadam use app.`

p.s sega mu pravam update od 30.0 na 31 i neso`
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
773
Поени од реакции
344
Значи сум во план да го "грабнам" телефонот денес утре од вип за 12 К...

Гледам спротивни коментари, некои се задоволни а некои се жалат, па би сакал да дознам дали Wi Fi-то работи ко шо треба и со Call & Surf т.е Thomson рутери...

Дали функционирише џи пи есот ова она...

Значи сакам една генерална оценка за телефонот и дали за иљадарче до две има некоја многу подобра понуда отколку оваа :smir:
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
Значи сум во план да го "грабнам" телефонот денес утре од вип за 12 К...

Гледам спротивни коментари, некои се задоволни а некои се жалат, па би сакал да дознам дали Wi Fi-то работи ко шо треба и со Call & Surf т.е Thomson рутери...

Дали функционирише џи пи есот ова она...

Значи сакам една генерална оценка за телефонот и дали за иљадарче до две има некоја многу подобра понуда отколку оваа :smir:
Јас вчера го добив телефонот и одма го пробав и Wi-Fi и GPS ( проблемот е што македонија е многу малце обележана т.е. само автопатот Е75 гo има :) ) и се ми работи како што треба скоро се пробав и немав проблеми... Ми се свиѓа телефонот ептен и мислам дека на таа цена друг тел не се споредува со него :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom