NOKIA 5800

S

Sasha

Гостин
Telefonov e prekrasen,samo mi treba mala pomos okolu koristenje na skype,bidejki sakam da pravam video povici no nemozam,pa dali ima nekoj sto moze da mi kaze kako da aktiviram video call na skype,blagodaram odnapred!
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Koлку се отприлика нови слушалки за 5800?
Или од мобилара?
Јас на ваше место би си отишол во Sony Галерија тоа е во близина на рамстор на ул. мито хаџивасилиев јасмин и за 600/700 денари би си купил неколку пати поквалитетни слушалки одколку што одат во пакетот со нокиа :)

- се разбира доколку ми се за музика слушање, ако ви е потребано и за разговор и за музика - тогаш само оригиналните :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Ај слушалките, туку можам ли некаде го купам само задниот капак?
Ми се скрши едно делче и сега не можам да го затворам :S
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
обрати се на 02,5211745, алфамобил :)
 

Tanes

Ништо Море!
Член од
23 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
6
Ај кажите која апликација да ја стам за ГПС-ов ... мапи за европа за нокијава 5800!
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Значи, го земав пред некој месец телефонов и си викам ај малце љубов да му прикажам. Ме интересира како да активирам 3G, апликации кои се "обавезни" или во најмала рака корисни, некои сетинзи и такви ситници ако може некој лепо фино да пише кај би нашол се ова наведеново би било супер (на One мрежата сум ако е битно). Иначе го обожавам телефонот освен кога трипа од време на време кога некој ми врти првиот пат не се слуша ништо тек вториот пат кога врти ок е (некад и трет пат :p)...и така, фала однапред :D
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Пенкалцето го изгубив, знае некој дали се продава посебно, каде, и колку пари... ? :)
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
За тие што правеле апдејт на телефонов:
Дали сте имале проблем при апдејтот вашиот телефон сам да се дисконектира од компјутерот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom