NOKIA 5800

Член од
29 јануари 2007
Мислења
306
Поени од реакции
11
^Ама немаше за v5 само за v3 до пред некое време, сега незнам веќе.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Opera e bojle no probaj i so sKyFire mozda ke ti pomogne neso..
Licno koristam opera mini i super e sega za sega
Чекај малку, последен пат кога проверив немаше излезено верзија на SkyFire за Nokia 5800, сега има излезено или користите некоја за друг модел на телефон?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Чекај малку, последен пат кога проверив немаше излезено верзија на SkyFire за Nokia 5800, сега има излезено или користите некоја за друг модел на телефон?
Ај пробајте дали работи добро овој SkyFire за Nokia 5800 ... ТУКА
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
Aj ve molam pomognete,neznam kako da instaliram adobe flash player 9 na telefonov poso nemozam bez nego ga gleam onnline filmovi,ili pustajte linkovi zbesnav
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Чекај малку, последен пат кога проверив немаше излезено верзија на SkyFire за Nokia 5800, сега има излезено или користите некоја за друг модел на телефон?
za 5800 bese ona verzija so jas ja koristev ali ne mi se svigase UI i preminav na Opera Mini ako sakas ke ti go pratam .sisx fajlot pa probaj i uveri se?
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
otvori go .rar fajlot so do daunlodirase sega
i idi kaj skyfire.sisx so e desen klik extract to specific folder odberi desktop i gotovo poslem staj si go vo mobilen i instaliraj:)
Abe ja sum pusten od telefonov i direktno na nego go simnav,a neam pc u blizina nikade u divina sum
Znaci moram prvin na pc pa da go otpakuvam u da go instaliram :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom