NOKIA 5800

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Како да најдам драјвер за УСБ , бидејќи го изгубив ЦД - то , и неможам да префрлам ништо од PC. ?

Торте пиши ми цена за фолиа и футрола
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Како да најдам драјвер за УСБ , бидејќи го изгубив ЦД - то , и неможам да префрлам ништо од PC. ?

Торте пиши ми цена за фолиа и футрола
Драјвери ТУКА ... за тоа ти пишав на ПП
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
Го земав телефонов пред еден месец, и супер беше на почетокот. Ама во последно време гледам дека има некои проблеми. Камерата на почетокот вадеше супер слики, сега со многу лоша резолуција, а оние сликани навечер не се ни познаваат. Вгадениот S60 browser сам се исклучува при пребарување. Апликациите од ovi store на почетокот работеа, сега ниедна не сака да се инсталира. Знае некој како да помогне?
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Го земав телефонов пред еден месец, и супер беше на почетокот. Ама во последно време гледам дека има некои проблеми. Камерата на почетокот вадеше супер слики, сега со многу лоша резолуција, а оние сликани навечер не се ни познаваат. Вгадениот S60 browser сам се исклучува при пребарување. Апликациите од ovi store на почетокот работеа, сега ниедна не сака да се инсталира. Знае некој како да помогне?
i mene mi se slucuvaat istite problemi,edinstveno nemam nikakov problem so kamerata se e ok
megutoa kako i da e ne mi preci i mi se sviga telefonot top e
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Го земав телефонов пред еден месец, и супер беше на почетокот. Ама во последно време гледам дека има некои проблеми. Камерата на почетокот вадеше супер слики, сега со многу лоша резолуција, а оние сликани навечер не се ни познаваат. Вгадениот S60 browser сам се исклучува при пребарување. Апликациите од ovi store на почетокот работеа, сега ниедна не сака да се инсталира. Знае некој како да помогне?
Aj probaj Hard reset
Vo isklucen telefon pritiskaj zeleno kopce+crveno kopce+kamera kopce i vkluci go mobilniot ako e uspesen hard reset ke ti pobara region da izberes;)
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
Нешто грешиш пробај пак и држи ги копчињата додека не се појави логото :helou:
Добро, направив така. Е сега, пред да го направам тоа направив back up. Како да ги вратам контактите, пораките, фајловите...?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Чисто информативно, browser-от и понатаму ќе се исклучува сам, тоа им е некаква грешка на сите 5800 што hard reset не ја решава :)
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
Чисто информативно, browser-от и понатаму ќе се исклучува сам, тоа им е некаква грешка на сите 5800 што hard reset не ја решава :)
Што предлагаш? Мене Опера Мини ме нервира - премногу се ситни буквите и ништо не се чита.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom