Need for Speed: The Run

Член од
26 август 2011
Мислења
517
Поени од реакции
114
Зошто ја неможам да ја инсталирам ја слегнав од замунда?малце помош што да правам
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
36
Играва некако ми е многу линеарна за NFS игра. :D
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Ako e tawa so mislas :
graficka: intel hd ,4 gb ram,500 gb hard disk
Па дај кажи го и проблемот, не треба ваљда да ти ги влечеме информациите од уста.

Ај да се навратам на играва. Уствари што да кажам. катастрофа

1. Same old bullshit од Hot Pursuit
2. Сите коли (што ти ги возиш) имаат иста брзина, исто забрзување, исти слаби точки
3. Сите останати возачи имаат најдобри коли, без разлика што кола е, имаат најдобро забрзување, и едноставно во кривина не можеш да ги поминеш и тоа е факт
4. Дај ми хелихоптер, пак си послаб. Дај ми F18 авион пак си послаб. Уф чекај згрешив, на крај секогаш си побрз :D
5. Ако ти возиш со 300 на саат, сите возат со толку. Ако ти возиш со 100 на саат, сите возат толку
6. Полицајците посебна прича, он е СЕ. Да не прашам за логиката што на сред знае да ти застане или да направи некој глупава блокада, што можеш само да ја поминеш ако ја имаш колата од "Taxi" филмот ... и се разбира да прелеташ
7. Checkpoint ... не ми се веруваше кога читав. Checkpoint во Racing игра ?!?!?!?! Незнам што да кажам
 
Член од
26 август 2011
Мислења
517
Поени од реакции
114
Па дај кажи го и проблемот, не треба ваљда да ти ги влечеме информациите од уста.

Ај да се навратам на играва. Уствари што да кажам. катастрофа

1. Same old bullshit од Hot Pursuit
2. Сите коли (што ти ги возиш) имаат иста брзина, исто забрзување, исти слаби точки
3. Сите останати возачи имаат најдобри коли, без разлика што кола е, имаат најдобро забрзување, и едноставно во кривина не можеш да ги поминеш и тоа е факт
4. Дај ми хелихоптер, пак си послаб. Дај ми F18 авион пак си послаб. Уф чекај згрешив, на крај секогаш си побрз :D
5. Ако ти возиш со 300 на саат, сите возат со толку. Ако ти возиш со 100 на саат, сите возат толку
6. Полицајците посебна прича, он е СЕ. Да не прашам за логиката што на сред знае да ти застане или да направи некој глупава блокада, што можеш само да ја поминеш ако ја имаш колата од "Taxi" филмот ... и се разбира да прелеташ
7. Checkpoint ... не ми се веруваше кога читав. Checkpoint во Racing игра ?!?!?!?! Незнам што да кажам
Според тебе која неед фор спеед е најдобра да ја слегнам ?
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Според тебе која неед фор спеед е најдобра да ја слегнам ?
Па ете ако се навратиш на неколку постови поназад ќе видиш дека Most Wanted е врвот во овој серијал, што и можам да се сложам со тоа мислење
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Па ете ако се навратиш на неколку постови поназад ќе видиш дека Most Wanted е врвот во овој серијал, што и можам да се сложам со тоа мислење
А и таа графичка само мост вантед и карбон ќе може да ги пушти и вака и така :D
 

kusiPATO

Росоњер!
Член од
26 август 2011
Мислења
22
Поени од реакции
2
имам еден проблем коа ке ја уклуцам играта ми пишува the procedure entry point GetCurrentProcessorNumber could not be located in the dynamic link libary KERNEL32.dll. ?????
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Пробувам да ја пуштам играта ми го дава следново



А кога пробувам да го инсталирам драјверот ми покажува дека не компитабилен
 
Член од
15 мај 2010
Мислења
540
Поени од реакции
72
Пробувам да ја пуштам играта ми го дава следново



А кога пробувам да го инсталирам драјверот ми покажува дека не компитабилен
Па симнуваш погрешен драјвер. Најди го драјверот за твојата графичка, верзија 285.38.
 
П

Паган-др

Гостин
Ја симнав, онака, колку да трошам GB, тоа што го читам и тоа што го очекував до негде се поклопуваат, али деновиве ќе ја инсталирам ќе видам шо-како е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom