Need for Speed: The Run

Член од
8 септември 2008
Мислења
11.841
Поени од реакции
10.209
тапа оди со даунлоадот само не ми е јасно зошто "штедам на гигабајти" кога имам 200 гига така да одам на таа до 15 гига симнување :) сепак замунда си е замунда заливот некако ја тупи во последно време !

p.s nemoze na xp da se igra ? :O
Би требало да мојш на XP SP3
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
Би требало да мојш на XP SP3
минимални побарувања е виндоус виста а препорачливи седумка -.- ја ставив да се даунлоадриа верзијата од замунда па ке видиме што ке се случи :)
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.841
Поени од реакции
10.209
минимални побарувања е виндоус виста а препорачливи седумка -.- ја ставив да се даунлоадриа верзијата од замунда па ке видиме што ке се случи :)
И ја ја стајв уште вчера, ама кај мене Вкичаа :icon_lol: интернетов кабелски спуштат со 64kb/s :rolleyes::confused:
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Играва со тоа што МААААЛЦЕ ако излеташ од пат(а не си воопшто оштетен) и те дава од последниот чекпоинт е ТЕШКО СРАЊЕ!
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
Ме интересира нешо околу играва. Според инфото од првата страна: "Ќе треба да поминеме 300 километри" *, односно "од Сан Франциско до Њу Јорк". Ова е или грешка на некој што го напишал ова, доколку е извадено од некаде, или пак печатна грешка. Ми нема логика од Запад до Исток да се 300 километри, па макар биле и воздушна линија. Да не се сличајно 3000 миљи? Или мене ми се причини или сварно типката што збори за време на рекламата пред видеото од погоре спомна 3 thousand miles. :)
*истото го има и тука
p.s. Кој и да е странецот што го пишуел инфото на wiki утнал и тоа убаво.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Ме интересира нешо околу играва. Според инфото од првата страна: "Ќе треба да поминеме 300 километри", односно "од Сан Франциско до Њу Јорк". Ова е или грешка на некој што го напишал ова, доколку е извадено од некаде, или пак печатна грешка. Ми нема логика од Запад до Исток да се 300 километри, па макар биле и воздушна линија. Да не се сличајно 3000 миљи? Или мене ми се причини или сварно типката што збори за време на рекламата пред видеото од погоре спомна 3 thousand miles. :)

p.s. Кој и да е странецот што го пишуел инфото на wiki утнал и тоа убаво.
Да. Спомна 3 thousand miles. Значи 3000 миљи се :)
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Да. Спомна 3 thousand miles. Значи 3000 миљи се :)
Играва живо срање.На тастатура неможеш да наместиш стрелка нагоре за гас.Ќе стиснеш во игра и работи за милисекунда и престанува, морам со десен шифт за гас.Иначе иста срање физика ко у андеркавер/новата hot pursuit, вртиш на 300 оно врти така убаво ко да возиш 30.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Играва живо срање.На тастатура неможеш да наместиш стрелка нагоре за гас.Ќе стиснеш во игра и работи за милисекунда и престанува, морам со десен шифт за гас.Иначе иста срање физика ко у андеркавер/новата hot pursuit, вртиш на 300 оно врти така убаво ко да возиш 30.
Богами.. некои глупи работи што МОРАЛЕ да ги отстранат, а според мене се ситници не ги отстраниле и премногу иритираат. Иначе за вртењето.. дефинитивно требало уште да го средат, а се гледа дека е работено на него. Јас тоа го заприметив во првите мисии и можам да кажам дека колата воопшто не ми вртеше. Е после зедов друга кола (порше). И си врти баш како што викаш. Па да се надеваме дека во наредното издание ќе го отстранат тоа. Иначе графиката ме бендисува.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Богами.. некои глупи работи што МОРАЛЕ да ги отстранат, а според мене се ситници не ги отстраниле и премногу иритираат. Иначе за вртењето.. дефинитивно требало уште да го средат, а се гледа дека е работено на него. Јас тоа го заприметив во првите мисии и можам да кажам дека колата воопшто не ми вртеше. Е после зедов друга кола (порше). И си врти баш како што викаш. Па да се надеваме дека во наредното издание ќе го отстранат тоа. Иначе графиката ме бендисува.
Ја сум со BMW M3 GTS от пошо тие лимитед едишн(според рипот од али213 лимитед е)се заклучени ипак, не ми ги дава, само еден катанец или шо и да беше и пишува LIMITED EDITION.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
и ја симна ли, дали се пушта? сакам и јас да ја симнам од таму?
А зашто од замунда не си ја симнеш.. или оваа другава е помала?

Иначе еве ја информацијата од википедија.. све си е ОК.
The Run is a 3000 mile journey across the continental United States, starting in San Francisco and ending in New York City.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
^ Те мрзи да отидеш на замунда? И мене.

Иначе играва е исто срање како и претходните, сега се обиделе да направат приказна и фејлнале, дијалозите се лоши, возењето бетер, се на се - разлика од претходните NFS - насловот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom