Need for Speed: The Run

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Нема врска, во cut scenes изгледа добро оти соработуваа со холивудски режисер заборавив како му беше името, а играта 100% ќе биде поарна и од Pro Street, и од Hot Pursuit, и од Undercover.....
А од кај тоа дека ќе биде поарна? Ја играше?

Јас ја играв, затоа зборам.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.841
Поени од реакции
10.209
А од кај тоа дека ќе биде поарна? Ја играше?

Јас ја играв, затоа зборам.
Е кога бе брат, ако мислиш дека си го играл demo-то може ама и јас PES 2012 demo-то го играв и мислев дека ќе биде најарна до сега ама ко излезе цела, срање
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Е кога бе брат, ако мислиш дека си го играл demo-то може ама и јас PES 2012 demo-то го играв и мислев дека ќе биде најарна до сега ама ко излезе цела, срање
Сакам да ти кажам јас барем го играв демото и викам не ја бива, а ти ми викаш ќе ја бива, а не си играл ништо. Во моментов имам поголемо искуство со играта за јас да правам тврдења. :)

Ти кажи ми дека "може ќе ја бива, демото не е показател", а не да тврдиш дека ќе биде подобра од Pro Street, Carbon итн... : )
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
5.224
Ovaj del vetuva mnogu posto e prv obid da se vmetne asolen stoyline vo racing igra...Kako ke ispadne neznam ama igrava ja pravat Black Box firmata sto stoi zad Underground 1 i 2 i Most Wanted...
Neznam kolku ke bide dobra ali dosegasnive sranja od tipot simulator wannabe Shift serijalot ili ovie Criterion kuckive sto se prodadoa za pari pa napravija Need For Speed vo Burnout fazon..sve se toa gola voda...EA imaat ogromni pari...mozat da si dozvolat da eksperimentiraat....Utre moze da gi vidis kako Namco im pravi nov NFS (citaj Ridge Racer) :P
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.841
Поени од реакции
10.209
[/quo
Сакам да ти кажам јас барем го играв демото и викам не ја бива, а ти ми викаш ќе ја бива, а не си играл ништо. Во моментов имам поголемо искуство со играта за јас да правам тврдења. :)

Ти кажи ми дека "може ќе ја бива, демото не е показател", а не да тврдиш дека ќе биде подобра од Pro Street, Carbon итн... : )
Ја не викам дека ја имам играно, ама можам да тврдам дека ќе биди поарно од сите три што ти ги набрајав, освен SHIFT за ена може да полемизираме, ама дека ќе биде подобра од другите две, Undercover и Pro Street то гарантирам
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
[/quo

Ја не викам дека ја имам играно, ама можам да тврдам дека ќе биди поарно од сите три што ти ги набрајав, освен SHIFT за ена може да полемизираме, ама дека ќе биде подобра од другите две, Undercover и Pro Street то гарантирам
Стварно не сфаќам како гарантираш, според управување на коли Pro Street е километри пред оваа. Ама океј ај, нека ти биде...
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.841
Поени од реакции
10.209
Pro Street е најскапаната игра од цел NFS серијал што ја има извајно EA, ама ај ќе пишам за ден два пак
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.841
Поени од реакции
10.209
SHIFT 2 води во тој дел :)
Ма Shift 2 со пачови со тинтири минтири се средуваше, ама оваа Pro Street беше што викаат Србне ДНО ДНА :D
--- надополнето: Nov 14, 2011 8:31 PM ---
Излезе со крак на Замунда!!!
--- надополнето: Nov 14, 2011 8:32 PM ---
15.29 GB WTF?:eek:
--- надополнето: Nov 14, 2011 8:38 PM ---
На заливон излезе repack 6.67 GB кракната, е то веќе се прифаќа
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
Ма Shift 2 со пачови со тинтири минтири се средуваше, ама оваа Pro Street беше што викаат Србне ДНО ДНА :D
--- надополнето: Nov 14, 2011 8:31 PM ---
Излезе со крак на Замунда!!!
--- надополнето: Nov 14, 2011 8:32 PM ---
15.29 GB WTF?:eek:
--- надополнето: Nov 14, 2011 8:38 PM ---
На заливон излезе repack 6.67 GB кракната, е то веќе се прифаќа
Ја симнувам од заливот ке видам дали е океј ваљда не е фејк !
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Играва ќе ја спуштам само за да видам како Frost Bite 2 да видам какот ука изгледа :)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
според коментарите не е
тапа оди со даунлоадот само не ми е јасно зошто "штедам на гигабајти" кога имам 200 гига така да одам на таа до 15 гига симнување :) сепак замунда си е замунда заливот некако ја тупи во последно време !

p.s nemoze na xp da se igra ? :O
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
тапа оди со даунлоадот само не ми е јасно зошто "штедам на гигабајти" кога имам 200 гига така да одам на таа до 15 гига симнување :) сепак замунда си е замунда заливот некако ја тупи во последно време !

p.s nemoze na xp da se igra ? :O
Според она што го читам за минимални побарувања, нема да можеш да ја играш на XP
 

Kajgana Shop

На врв Bottom