NBA 2K12

Кој ли ке биде на насловна во новата NBA 2K12

  • Лери Брд

    Гласови: 15 26,8%
  • Меџок Џонсон

    Гласови: 13 23,2%
  • Мајкл Џордан

    Гласови: 32 57,1%

  • Вкупно гласачи
    56

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Се отепав од барање на ова виндоус 7 али нема ваков фолдер ..
А проба да го напишеш горе па така да пристапиш кон него? Можда е скриен
--- надополнето: 31 март 2012 во 14:32 ---
Се отепав од барање на ова виндоус 7 али нема ваков фолдер ..
А проба да го напишеш горе па така да пристапиш кон него? Можда е скриен
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
А проба да го напишеш горе па така да пристапиш кон него? Можда е скриен
--- надополнето: 31 март 2012 во 14:32 ---


А проба да го напишеш горе па така да пристапиш кон него? Можда е скриен
го немаше али направив и сега се е во ред . :D
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Неколку совети за тие што играат My Player:
-играјте ги сите утакмици
-сите skill points шо ќе ги освоите трошете ги на 3-point shoot
-не се глупирајте на прес-конференциите
Одкога ќе наполните до кај 73 за тројки шутирајте цело време и ретко ќе промашувате а ќе давате по многу поени.Јас вака играв и првата сезона освоивме бев Rookie of the year,играв Ол-Стар и срушив неколку рекорди(пр.во плејоф дадов 64 поени) и да не заборавам ова е се играно на Ол-Стар јачина.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Неколку совети за тие што играат My Player:
-играјте ги сите утакмици
-сите skill points шо ќе ги освоите трошете ги на 3-point shoot
-не се глупирајте на прес-конференциите
Одкога ќе наполните до кај 73 за тројки шутирајте цело време и ретко ќе промашувате а ќе давате по многу поени.Јас вака играв и првата сезона освоивме бев Rookie of the year,играв Ол-Стар и срушив неколку рекорди(пр.во плејоф дадов 64 поени) и да не заборавам ова е се играно на Ол-Стар јачина.
да бе јас PF ili C играм и да го јачам шутот за 3 .. безврска .. јачам све што ми треба да бидам одличен под кошот .. засега добро ми оди .. после 7 одиграни утакмици од клупа одма сум стартер .тоа ти важи за тие што играат позади линија за 3 или плејмејкери!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Давајте помош .. Ова ми се деси прв пат денес.. влагам во my player ..и одам да играм следна утакмица , ја играм до полувреме и кога доаѓаат она хајлатсите што се за другите утакмици првата ја кажува без слика од играчите само црно е и после на втората закочува и не може да се игра повеќе !
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Давајте помош .. Ова ми се деси прв пат денес.. влагам во my player ..и одам да играм следна утакмица , ја играм до полувреме и кога доаѓаат она хајлатсите што се за другите утакмици првата ја кажува без слика од играчите само црно е и после на втората закочува и не може да се игра повеќе !
Исклучено ти е window mode?
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.729
Поени од реакции
11.564
Има некој пач со последните трансфери?
 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363
Има некој пач со последните трансфери?
тука ги имаш најновите трансфери, руки играчи, моменталниот рејтинг на играчите, како и на тимовите (се на едно), на една недела искачат апдејти (нови пачови со трансферите)

бек он топик, ако може некој да ми даде некој предлог за „My Player“ пошто вчера почнав да играм, драфтуваа ме Милвоки. Пример сакам трансфер во Бостон, ќе ми го одобрат ли на „trade deadline-от“. Нешто како шо пиша „LeoMessi10“, у тај стил да ми каже најдобри опции. играм на позиција SF (Small Forward). сакам некои најдобри опции, да имам добар скок-шут, како и забивања, добар влез во рекет, нешто во стилот на ЛеБрон Џејмс :D
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
тука ги имаш најновите трансфери, руки играчи, моменталниот рејтинг на играчите, како и на тимовите (се на едно), на една недела искачат апдејти (нови пачови со трансферите)

бек он топик, ако може некој да ми даде некој предлог за „My Player“ пошто вчера почнав да играм, драфтуваа ме Милвоки. Пример сакам трансфер во Бостон, ќе ми го одобрат ли на „trade deadline-от“. Нешто како шо пиша „LeoMessi10“, у тај стил да ми каже најдобри опции. играм на позиција SF (Small Forward). сакам некои најдобри опции, да имам добар скок-шут, како и забивања, добар влез во рекет, нешто во стилот на ЛеБрон Џејмс :D
Од прва сезона не очекувај да те трејдоваат одма .. мора да се покажиш добро .. јас играм PF во никс и еве повеќе од 50 утакмици имам изиграно а на последните 7 сум играч на натпреварот .. ке останам уште една сезона ако се појачаат добро .. и отидоа од кај мене : Стадемаер , Ентони , Билапс .. али дојдоја : Аринас , Ариза , Хауард .. овие 3 јас и Јанг сме убиствена петторка .. последниве 14 утакмици само пораз од Мајами 3 разлика ..
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Од прва сезона не очекувај да те трејдоваат одма .. мора да се покажиш добро .. јас играм PF во никс и еве повеќе од 50 утакмици имам изиграно а на последните 7 сум играч на натпреварот .. ке останам уште една сезона ако се појачаат добро .. и отидоа од кај мене : Стадемаер , Ентони , Билапс .. али дојдоја : Аринас , Ариза , Хауард .. овие 3 јас и Јанг сме убиствена петторка .. последниве 14 утакмици само пораз од Мајами 3 разлика ..
го реши проблемот?
 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363
Од прва сезона не очекувај да те трејдоваат одма .. мора да се покажиш добро .. јас играм PF во никс и еве повеќе од 50 утакмици имам изиграно а на последните 7 сум играч на натпреварот .. ке останам уште една сезона ако се појачаат добро .. и отидоа од кај мене : Стадемаер , Ентони , Билапс .. али дојдоја : Аринас , Ариза , Хауард .. овие 3 јас и Јанг сме убиствена петторка .. последниве 14 утакмици само пораз од Мајами 3 разлика ..
а пример можам ли да преминам во друг тим наредната сезона, а договорот ми е за 2 години со Милвоки, или само на трејд дедлајн може да преминам, додека имам договор со Милвоки
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Самото се среди после рестарт на лаптопот ..
--- надополнето: 17 април 2012 во 16:59 ---
а пример можам ли да преминам во друг тим наредната сезона, а договорот ми е за 2 години со Милвоки, или само на трејд дедлајн може да преминам, додека имам договор со Милвоки
Ако си добар може и пред да ти истече договорот да те трејдоваат.. зш од ко ке ти истече договорот џабе ке те изгуби клубот ако си добар //
 

Kajgana Shop

На врв Bottom