NBA 2K12

Кој ли ке биде на насловна во новата NBA 2K12

  • Лери Брд

    Гласови: 15 26,8%
  • Меџок Џонсон

    Гласови: 13 23,2%
  • Мајкл Џордан

    Гласови: 32 57,1%

  • Вкупно гласачи
    56
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
Момци веќе некое време ја симнувам и инсталирам играва од различни места и проблемот ми е ист.Не ми се приклучува со интернетот,нема коментатор и кога ке пуштам my player кога ке дојде до nikeid се гасне играта.Чаре ?
 
М

Мартин^

Гостин
Го кажав јас мојот проблем, проблемот било нешто AppHangB1 сега заради тоа неможам да играм без Game Booster ама и таму на секој 4-5 натпревар прави така ...
 
М

Мартин^

Гостин
Знае некој да ставе Рустери ?
Јас пробав ама не испадна некако па после проблеми имав
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ај ако може некој да ми каже контролите да си ги наместам салам.. Да направам на шифт да прави финти, цепелин има ли? Како се забива? :) 2005ката ја играв и ништо не памтам од тогаш.. Ниту пак знам што што значи во тој контролерот, освен шут и пас :D
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Ај ако може некој да ми каже контролите да си ги наместам салам.. Да направам на шифт да прави финти, цепелин има ли? Како се забива? :) 2005ката ја играв и ништо не памтам од тогаш.. Ниту пак знам што што значи во тој контролерот, освен шут и пас :D
Малце е подругачие тука, финти се на clutch + left, right, down, up arrow. Цепелин е clutch + fake pass. Dunk е спринт + шут.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ај да прашам уште нешто... Можно ли е да се исклучат тие рекламите што се после првата и третата четвртина?? На пример кога вика 25th October Леброн Џејмс вс Реј Ален..... Мајами Хит вс Бостон Селтикс... Сфаќате за кои викам нели??

Оти закочува играта кај мене после тие реклами.. Па играм само my player и се молам да ме извадат пред да завршат првата или третата четвртина.. Oти џабе сум играл..

Па ако има некоја финта како да ги исклучам рекламите кажете... (кажете и ако нема, бар да си знам :))
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Ај да прашам уште нешто... Можно ли е да се исклучат тие рекламите што се после првата и третата четвртина?? На пример кога вика 25th October Леброн Џејмс вс Реј Ален..... Мајами Хит вс Бостон Селтикс... Сфаќате за кои викам нели??

Оти закочува играта кај мене после тие реклами.. Па играм само my player и се молам да ме извадат пред да завршат првата или третата четвртина.. Oти џабе сум играл..

Па ако има некоја финта како да ги исклучам рекламите кажете... (кажете и ако нема, бар да си знам :))
Мислам дека нема побарај на нет малце да видиш дали ке ти излезе некој хинт...имаш опција КУПИ СИ НОВ КОМПЈУТЕР :)
 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363


роуз го ставиле на каверот :facepalm:
не го хејтам човекот, ама пропушти скоро пола сезона и цел плејоф, и го ставиле на каверот пред ЛеБрон, Вејд, Рондо, Мело.... :tapp:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.318


роуз го ставиле на каверот :facepalm:
не го хејтам човекот, ама пропушти скоро пола сезона и цел плејоф, и го ставиле на каверот пред ЛеБрон, Вејд, Рондо, Мело.... :tapp:
Добар си е каверот :)
Лани имаше кавер со легенди годинава кавер со идни легенди :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.318
Само што освоив лига (за прв пат) и ми се зафркна играта.
FML
 

Kajgana Shop

На врв Bottom