NBA 2K12

Кој ли ке биде на насловна во новата NBA 2K12

  • Лери Брд

    Гласови: 15 26,8%
  • Меџок Џонсон

    Гласови: 13 23,2%
  • Мајкл Џордан

    Гласови: 32 57,1%

  • Вкупно гласачи
    56

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Имам едно прашање, од дамна ја немам играно играва. Има некој апдејти за играва, и каде може да ги симнам?
 
Член од
5 декември 2010
Мислења
700
Поени од реакции
157
Пробав едни слајдери заедно со Албис реалистик ростер и бајаги пореална ми е некако.И многу поинтересна за играње.
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Го конектирав контролерот од PS3 и ептен е добро сега играњето. Него каде да симнам трансфери и пачови. Гледам дека и слајдери менувате, па ако може да ми кажете кој е добар и од каде да го симнам. Се разбира и како да го ставам
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ц ЦЦ ова онлајн играва е срање.. одма дисконект дава и никаква графика ..
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Ај некој ако може да помогне..Ја симнав од Замунда ваљда инсталирав како што треба и ми дава..
Fatal eror.
The dynamic library "rld.dll" failed to load
1.The file was copiet over the same folder as the cracked executable
2.The antivirus software is not false - delecting the file

Помош?
 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363
денеска ја симнав за прв пат 2К12, иначе ја играв 2К11 до пред 3,4 месеци
баш да видам шо има подобрено, а немам играно "my player", гледам шо пишите доста интересно звучи
и веќе скисна ми на секоја нова 2К да го слушам Кевин Харлан како коментатор. па дај мајката нека го стават Марв Алберт, Мајк Фратело, Мајк Брин, Џеф Ван Ганди и ние да си одбереме кој сакаме, вака досадно стана со Кевин Харлан
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.074
Људи имам проблем, имам играчница у Тетово со ПС3 и ја имам играва, пред месец дена напраев апдејт на играва со новие играчи и такви ствари, али сеа неам интернет а 2к имаат лајв неделен апдејт, и сеа некои играчи као Брук Лопез, Ендру Бајнам и Берон Дејвис са повредени, и овералот им е значително намален и не се способни за игра, дали постои некоја можност ја да го средим тоа без да праем пак апдејт или мора ???
 
Член од
5 декември 2010
Мислења
700
Поени од реакции
157
Људи имам проблем, имам играчница у Тетово со ПС3 и ја имам играва, пред месец дена напраев апдејт на играва со новие играчи и такви ствари, али сеа неам интернет а 2к имаат лајв неделен апдејт, и сеа некои играчи као Брук Лопез, Ендру Бајнам и Берон Дејвис са повредени, и овералот им е значително намален и не се способни за игра, дали постои некоја можност ја да го средим тоа без да праем пак апдејт или мора ???
Пробај, Оптионс-Лоад/Сејв оптионс-Упдате Ростер мислам беше нешто стај го на ОФФ.
 
Член од
25 февруари 2011
Мислења
336
Поени од реакции
88
ako moze nekoj da mi kaze kod za da napravam akaunt ???
 
L

Löwe

Гостин
Излезе најновиот пач, сакав да го инсталирам и ми го јавува ова
 
Q

qazwsxedc

Гостин
ај ако некој може,да ми даде линк за да симнам коментатор за играва,незнам шо му стана одеднаш нема кометатор.:)
Фала однапред
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
За било какви пачови, модови, ростери имате овде: http://www.moddingway.com/, кодот за акаунт - пишете било што.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom