MTV или VH1

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
МТВ не е тоа што беше сега има некоја мтв адриа така нешто беше, вх1 мојот избор
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Vh1 definitvo ima sekakva muzika,za sekoj vkus isto taka i ima stara i nova muzika toa me bendisva
 
П

Паган-др

Гостин
Највише гледам Ем-Ти-Ви. Ви Ејч 1 не гледам многу пошто не сум по рокот а таму најчесто тоа пуштаат...
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
VH1. Одамна, одвај чекав на кабелска да ни го стават прочуеното MTV и кога ни го додадоа се немам ни 5 минути задржано на него...
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Ваљда MTV, иако се неам сретнато со VH1 :wink:
 
D

Daftie

Гостин
ВиЕјџ Уан е сто пати боље, мислам, не знам што е поентата у називот "музичка телевизија" кога даваш "Тила Текила" риалити шоу и слични сања кои абер немаат од музика:uvo:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.715
Поени од реакции
952
VH1 фала Богу...MTV веќе одамна не е она шо беше порано...последниве неколку години воопшто не го ни гледам MTV , за разлика од порано ... и не е проблемот само во тоа тоа шо сега се гледа регионалното MTV ( во случајов MTV Adria ) ... иста работа е и со оригиналното MTV...навистина е штета шо од најдобра музичка тв спадна на глупава тв во која има се само не квалитетна музика ( последниве години има се помалkу и музика воопшто на MTV )...за разлика од неa VH1 е многу поквалитетна музичка тв
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
VH1 e podobra sekoja den si ima muzika za sekoj vkus super se a MTV nekogas bese dobra no sega mi e za nikade
 

Kajgana Shop

На врв Bottom